Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Alexander Sörloth #11

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Alexander Sörloth #11

Hayırlı olsun, KAP açıklaması gelmiş.
    En son düzenleyen Yaşar Karlıklı; 04.08.19, 21:21.
    Med-cezir yaşamak istemeyen,içindeki MUSA'yı büyütmeli ,o vakit firavun zaten ölmüş olur...

Hayırlı olsun. Başkan 500 forma sattı.
    Bir "âh" ile bu âlemi virân ederim ben!

Yorum yap

2+2 yıl.
      Crystal Palace kulübüne 750 bin Euro kiralama bedeli,
      Oyuncuya bu sene ve sonraki sene 1.5 milyon Euro garanti para ve
      6 milyon Euro satın alma opsiyonu.
      Içimden bir ses bu çocuk iyi çıkacak diyor.
      Med-cezir yaşamak istemeyen,içindeki MUSA'yı büyütmeli ,o vakit firavun zaten ölmüş olur...

Yorum yap

Yaşar Hocam,
        Transfer başlığında da belirttiğim gibi, benim tek endişem uyum. Hayat tarzlarımız ve kültürlerimiz çok farklı. Bunu aşarsa ben de seninle aynı kanaatteyim. Hatta "iyi" değil "çok iyi" çıkacak diyorum.
        -Solak bir santrafor, lakin sağ ayağını da hayli iyi kullanıyor.
        -Geçmişte çokça örneğini gördüğümüz bu fizik yapısındaki oyuncularda pek bulunmayan serilik ve çevikliği var.
        -Yine bu fizik yapısındaki oyuncular genelde tek hamlelik olduğu halde Sørloth, kombinasyonlarda da oldukça iyi.
        -Hareketli oluşu sayesinde golcülüğü kadar alan açma, rakip defansı yıpratma özelliği de var. Bu da takım arkadaşları için alan ve pozisyon demek.
        -Kanatlardan içeri kat etme ve geriden bindirme yapma özelliği var.
        -Fiziğine göre top saklama ve adam eksiltme özelliği hayli iyi.
        -Tek zayıf yanı kontra ataklarda doğru pozisyon almada zayıf kalması. Hücum oynadığımız maclarda çok can yakar.

Şahsen, Norveç'in bir zamanlar ortalığı kasıp kavuran yıldızları Flo kardeşler ve Jan Aag Fjortoft'tan eksiği yok, fazlası var.
        Uyum problemi yaşamaz ve iyi işlenirse bir yıldız kazanırız.
        15 gol, 10 asistle oynarsa şaşırmayalım.

Yorum yap

Hayırlı olsun. Burak'ın hikayesine dönmesini temenni ediyorum
          Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
          Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
          Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
          Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Yorum yap

Mevcut takımın hücum gücü oynayacak santrafora gol attırır zaten. Önemli olan gol atmasından ziyade takım oyununa ne kadar katkı vereceği.

- Duvar olma özelliği
            - Top saklama özelliği
            - Pas oyununa katılımı
            - Ön direk - arka direk koşuları

Bulunması gereken özelliklerden en önemlileri. Rodallega bunların çoğunda eksik olmasına ragmen 15 gol attı. Bu arkadaş da atar diye düşünüyorum.

Uyum sorununu en kısa zamanda atlatması dileğiyle.

Yorum yap

Aslı Yaşar Karlıklı tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Mevcut takımın hücum gücü oynayacak santrafora gol attırır zaten. Önemli olan gol atmasından ziyade takım oyununa ne kadar katkı vereceği.

- Duvar olma özelliği
              - Top saklama özelliği
              - Pas oyununa katılımı
              - Ön direk - arka direk koşuları

Bulunması gereken özelliklerden en önemlileri. Rodallega bunların çoğunda eksik olmasına ragmen 15 gol attı. Bu arkadaş da atar diye düşünüyorum.

Uyum sorununu en kısa zamanda atlatması dileğiyle.
              Guzel ozetlemissin Yasar.

Bu attigi gol bence uyum sorunu nu buyuk olcude halletmesine vesile oldu. Gol attiktan sonra diger takim arkadaslarinin onu kutlamasi, mac sonrasi soyunma odasinda arkadaslarin onu tekrar kutlamasi ve gol hakkinda konusmalari falan derken bir sicak ortam olusur.

Umarim bize fazlasi ile katki verir, hem kendini hem bizi yukarlara tasir ve orada tutar.

Verstuurd vanaf mijn SM-G965F met Tapatalk

Yorum yap

Gratulerer sønnen min yani "tebrikler uşağum".
                Bu arada sanırım Yaşar Hoca ve Ben de tebriği hak ediyoruz.

Yorum yap

Aslı Poetricus tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Gratulerer sønnen min yani "tebrikler uşağum".
                  Bu arada sanırım Yaşar Hoca ve Ben de tebriği hak ediyoruz.
                  Vuruş tarzını Cardozo'ya benzettim. Ayrıca saydığım özelliklerin hepsine sahip. Bence aradığımız santraforu bulduk.

Yorum yap

Aslı Yaşar Karlıklı tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Vuruş tarzını Cardozo'ya benzettim. Ayrıca saydığım özelliklerin hepsine sahip. Bence aradığımız santraforu bulduk.
                    Beni bir tek sen anladın Yaşar Hoca.
                    Allah razı olsun.

Yorum yap

Beklediğiniz tebrikler benden gelsin. Ben ziyadesiyle beğendim. İnşaallah daha da iyi olur.
                      1980 yazında, Meydan'da arı yakalayıp, dikiş ipliğine bağlayıp, tasmayla köpek gezdirir gibi arı gezdiren ayakkabı boyacısı çocukları hatırlıyorum. 36 sene sonra Merhaba Meydan!..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X