Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Cemil Usta Sezonu 3.Hafta | Fenerbahçe 1-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Cemil Usta Sezonu 3.Hafta | Fenerbahçe 1-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Yoğun maç trafiğinin son maçı. Fb her ne kadar lige 2 de 2 ile başlamış olsa da çok eksikleri var. Özellikle defans hattında Zanka dışında oynayan bütün oyuncuları devşirme. Emre nin gelişi ile takıma bir enerji gelmiş olsa da sonuçta 39 yaşında bir adam ve orta sahada da yumuşak kalıyorlar.

Avantajlarımız var ve bunları kullanırsak 3 puanla dönmek işten bile olmaz. Sonrasında milli ara gelecek ve o arada da takım tam anlamıyla hazır hale gelir.
    En son düzenleyen Yaşar Karlıklı; 26.08.19, 14:20.
    Med-cezir yaşamak istemeyen,içindeki MUSA'yı büyütmeli ,o vakit firavun zaten ölmüş olur...

hakem hatalarıyla gündem oluşmazsa alacağımız bir maç olacağını düşünüyorum. Fakat bunlar şimdiden planlamışlar fener yarışta olacak gişbi görünüyor. Yoksa bu kadar yeni transfere ikide iki yapmak...

Yorum yap

Beraberlik iyi sonuç olur. Geçen sene çok dinamik olduğumuz dönemde rakip 10 kişi kalmış olmasına rağmen maçı kazanamamıştık Kadıköyde. Beraberlikle ayrılırsak güzel olur benim açımdan yoğun trafiği de büyük bir kayıpla atlatmamış oluruz hem de yenilmezlik serimiz devam eder psikolojik olarak önemli bir avantaj yakalayabiliriz.
      "Zehir olmayan madde yoktur; zehir ile ilacı ayıran dozdur"

Yorum yap

Ne yazık ki bir deplasman oyunumuz yok.
        Karşımızdaki takım FB.
        Beraberliğe razıyım, galibiyet tadından yenmez.
        Bir "âh" ile bu âlemi virân ederim ben!

Yorum yap

Bekleyin şikebahçe geliyoruz.

Yorum yap

Bu mac icin galibiyetten yana umidim yok, tek umidim gecen sene ki gibi GS macinda baslayan guzel oyunun tekrarlanmasi. Guzel oyunu tekrar yakalayabilmemiz icin cift forvetten vazgecmek gerekiyor bence. Orta sahayi daha diri tutabilmek icin tek forvet oynamak gerekli diye dusunuyorum. Bunu dusunmemin sebebi mevcut orta saha oyuncularimiz. Eger sahayi parselleyen, rakibi yiyen bir 6 ya sahip olsaydik, iste ozaman cift forvet cok guzel olurdu.

Yorum yap

Bu yapıyla bu oyuncularla oynayacaksak futbolcular birbirine çok yakın oynamalı. Oynadığımız bütün maçlarda bu büyük sorun oldu. Çok kopuk yayılıyoruz sahaya. Shorlot ve Eku çoğu pozisyonda pişti olurcasına çakışıyolar. Ortasahayla ararlarında büyük bir uzay boşluğu kalıyor adeta.

Toplu hücum ve toplu savunma şart. Madem çift forvet oynayacağız hücumda Abdüş çok daha içeri girip top olmalı boşalttığı bölge komple JP’ye kalmalı. Kaymalar çok iyi ayarlanmalı. Öyle hadi bugün 4-4-2 oynuyoruz diyip oynanmıyor bu formasyon. Umarım hocanın dikkatini çekmiştir bu oyun içi büyük kopukluklar.

Başkanın dikkatini çekmemiş ki maçtan sonra “bu oynanan oyuna rağmen” gibi sözler söyledi. Bu sene herhangi resmi bir maçta geçen sene oynadığımız güzel futbolun yarısını bile oynayamadık ne yazık ki.
              "Zehir olmayan madde yoktur; zehir ile ilacı ayıran dozdur"

Yorum yap

feneri söndürürüz, takımıma güveniyorum ancak;
                berabere bitirmek için poposunu yırtan hakemler olacağını tahmin ediyorum...
                -TRABZONSPOR-

Yorum yap

Maçın hakemi Fırat Aydınus
                  Var hakemi ise Ali Palabıyık oldu.
                  Med-cezir yaşamak istemeyen,içindeki MUSA'yı büyütmeli ,o vakit firavun zaten ölmüş olur...

Yorum yap

ugurcan
                    per ivanildo hüseini novak
                    mikel parmak sosa
                    ömür ekuban anwakeme

Yorum yap

Aslı Yaşar Karlıklı tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Maçın hakemi Fırat Aydınus
                      Var hakemi ise Ali Palabıyık oldu.
                      Ali Koç'u orta hakem, Aziz Yıldırım'ı da var hakemi atasaydılar ancak bu kadar olurdu.
                      Bu madalyonun bir yüzü, burada bulunsun.
                      Öte yandan, bu takım doğru oynatıldığı takdirde hakemleri de yener. Hoca saçma salak bir şeyler yaparsa her sonucu bekleyelim.
                      Fb orta sahası prese dayanıklı değil.
                      Gelin görün kü 10 kişi kalan FB'ye karşı bile takımı geri çekip herkesi kale önüne yığan bir hocamız var.
                      En son düzenleyen Poetricus; 28.08.19, 21:17.

Yorum yap

defansı ileride kurduğumuzda hüseyin ve macit işimize çok yaradı,
                        hamle kararları ve hızları defansta bizi çok rahatlattı,
                        ama takımı geri çektiğimizde ne yazık ki 5 maçta son dakika golüyle berabere kalarak 10 puan kaybettik...
                        geride defans kurduğumuz taktirde iki defans oyuncumuzu da değiştirmeliyiz...
                        -TRABZONSPOR-

Yorum yap

Bu maci hoca taktigi ve forvetin becerikligi cozer.
                          Ikisinden birisi isini iyi yapamazsa, ya sans yanimizda olacak, ya da fb beceriksiz olacak.

Hakemleri, VAR i ve butun medya yi yenmemiz gereken bir mac.

Verstuurd vanaf mijn SM-G965F met Tapatalk

Yorum yap

Kadromuz şikecilerden daha iyi normal şartlar altında kazanmamız gerekir ama şartlar hiç normal olmadı tüm şartlar şikecilerin kazanması yönünde olacaktır böyle maçlarda şans da yanımızda olmuyor takımı çok iyi hırslandırıp herkesin terinin son damlasına kadar savaşması gerekiyor..
                            #1 KAPTAN ONUR RECEP KIVRAK 61#

Yorum yap

Fanatik bir haber yapmış: "Obi Mikel'in eşi çocuklarını alarak şehri terk etti. Trabzon'dan ayrılmazsan çocukları göremezsin dedi" diye.
                              Hayırdır inşallah!

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X