Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Cemil Usta Sezonu 4.Hafta |Trabzonspor 2-2 Gençlerbirliği | Maç Sonucu

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Cemil Usta Sezonu 4.Hafta |Trabzonspor 2-2 Gençlerbirliği | Maç Sonucu

------------------Uğurcan-------------------

Pereira----Hüseyin---Ivanildo-----Novak

--------------Doğan------Sosa-------------

Abdulkadir----Sturridge-----Nwakaeme

--------------------Ekuban-------------------
    BAŞIMIZDİK ALNIMIZ AK, YAŞAMI HEP BÖYLE SÜRDÜK, HARAM YEMEK GÜNAH YASAK, BİZ BABADAN BÖYLE GÖRDÜK

Aslı Etem GÜNER tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    ------------------Uğurcan-------------------

Pereira----Hüseyin---Ivanildo-----Novak

--------------Doğan------Sosa-------------

Abdulkadir----Sturridge-----Nwakaeme

--------------------Ekuban-------------------
    Eku en uçta oynadığı hiçbir maçta etkili olamıyor. yüzü kaleye dönük olmalı ya sağ açık ya da 9,5 numara pozisyonunda kendine yer bulacaktır. Stu en uçta olur büyük ihtimalle.

Elde ki kadroyla topu rakip yarı alanda tutup baskı kurmak çok zor. Mikel’i bir şekilde adapte edebilirse teknik ekip, pas oyunuyla bunu yapabiliriz. Telaşlı, aceleci oyun bizi hem hücumda hem savunmada zorluyor.

Sturridge kadroya dahil olduğu zaman şut sayımız artacaktır diye düşünüyorum özellik cezasahası dışından. Bu sene nerdeyse uzaktan hiç şut çekmiyoruz.

Milli ara öncesindeki futbola devam edersek üzülerek söylüyorum ki zor maç olur. Gençlerbirliği ilk puanını ya da puanlarını bizden alabilir hiç şaşırmam o oyuna devam edersek.
    "Zehir olmayan madde yoktur; zehir ile ilacı ayıran dozdur"

Yorum yap

Ligde kolay maç yok ama içeride bu tarz maçlarda puan kaybetmemek lazım. Topsuz oyunumuzu geliştirir isek hücumda sıkıntı yaşamadığımız için maçları daha rahat bir şekilde götürebiliriz.

2-0 kazanırız diye düşünüyorum . Nwakame ve Sörloth atar.
      Med-cezir yaşamak istemeyen,içindeki MUSA'yı büyütmeli ,o vakit firavun zaten ölmüş olur...

Yorum yap

Ben takimi cok merak ediyorum, umarim takim dinlenmis, diri, oyun disiplinini oturtmus olarak bu maca cikar.

Unal hoca nin cidden yardimcilari yetersiz olarak gotmeye basliyorum. Bir takimi elbette iyi oyuncular oynatir, ama oyun anlayisimizi oyunculara asilayamadik, hoca da artik sistemi oturtmasi gerekiyor.

Sistemi oturtamazsa, isterse ronaldo, messi ikisi geksin yine ayni sekilde rezilleri oynariz.

Verstuurd vanaf mijn SM-G965F met Tapatalk

Yorum yap

Bu aradan sonra takımın askerden dönmüşçesine oynamasını istiyorum ama bu dönüşlerden sonraki kaybettiğimiz puanlar aklıma geliyor inşallah sorunsuz kazanırız..
          #1 KAPTAN ONUR RECEP KIVRAK 61#

Yorum yap

Almanya Hollanda macina bakiyorum suan.
            Top rakipteyken 5 2 3 oynuyor. Tabi ki bekler de baski kurunca 3 4 3 oluyor bu oyun kurgusu.

Defans , orta saha ve forvet birbirine cok yakin, defans geri cekilmemis, aksine ileriye dogru yani orta sahaya yakin oynuyor. Bunu becerebilmek icin teknik ekip zekasi mi ya da futbolcu zekasi mi, ya da unal hoca nin buna izin vermesi mi gerekiyor?

Verstuurd vanaf mijn SM-G965F met Tapatalk

Yorum yap

Ünal hocada biliyor takımın geriye yaslanma hastalığını.
              Bu durumda mevcut oyun sistemi ile çok fazla pozisyon vermenin kaçınılmaz olduğunu da gayet iyi biliyorlar.
              Peki, bunu çözmek için ne yapıyorlar ?
              KIRK ALİMİ BİR DELİL İLE YENDİM.
              BİR CAHİLİ KIRK DELİL İLE YENEMEDİM.
              İmam Şafii

Yorum yap

Aslı zulu tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Ünal hocada biliyor takımın geriye yaslanma hastalığını.
                Bu durumda mevcut oyun sistemi ile çok fazla pozisyon vermenin kaçınılmaz olduğunu da gayet iyi biliyorlar.
                Peki, bunu çözmek için ne yapıyorlar ?
                Yapılması gerekenler

1) Stoperler öne çıkacak ve en arka ile en öne arasındaki mesafeyi olabildiğince kısa tutmaya çalışacağız. Bu sayede hem orta saha oyuncuları fazla geriye koşmak zorunda kalmayacak , geld e topu geri kazanma süremiz artacak.

2) 3 lü orta saha oynamakta ısrar edeceğiz. Oynayacak üçlünün birisi Doğan veya tam iyileştiğinde Onazi olacak. Diğer ikiliden birisi Sosa , diğeri de form durumlarına göre Obi Mikel veya Abdülkadir olacak. Doğan veya Onazi 6 numara, Sosa 6,5, Obi Mikel veya Abdülkadir de 8 oynayacak. Bu şekilde orta sahada oluşan boşluklar ortadan kalkacak.

3) Topu rakibe vermeyen bir takım olacağız. Bunun için de pas oyununu çok iyi oynamamız lazım.

Bu arada Onazi takımla çalışmalara başladı.
                Med-cezir yaşamak istemeyen,içindeki MUSA'yı büyütmeli ,o vakit firavun zaten ölmüş olur...

Yorum yap

Abdüş 4-6 hafta olmaz büyük ihtimalle geçmiş olsun.

Klasik 4-3-3 oynayabilir miyiz bu şartlarda acaba? Doğan-Sosa-Mikel orta 3 lüsü ön taraf Nwakaeme-Stu-Eku
                  "Zehir olmayan madde yoktur; zehir ile ilacı ayıran dozdur"

Yorum yap

Aslı Yaşar Karlıklı tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Yapılması gerekenler

1) Stoperler öne çıkacak ve en arka ile en öne arasındaki mesafeyi olabildiğince kısa tutmaya çalışacağız. Bu sayede hem orta saha oyuncuları fazla geriye koşmak zorunda kalmayacak , geld e topu geri kazanma süremiz artacak.

2) 3 lü orta saha oynamakta ısrar edeceğiz. Oynayacak üçlünün birisi Doğan veya tam iyileştiğinde Onazi olacak. Diğer ikiliden birisi Sosa , diğeri de form durumlarına göre Obi Mikel veya Abdülkadir olacak. Doğan veya Onazi 6 numara, Sosa 6,5, Obi Mikel veya Abdülkadir de 8 oynayacak. Bu şekilde orta sahada oluşan boşluklar ortadan kalkacak.

3) Topu rakibe vermeyen bir takım olacağız. Bunun için de pas oyununu çok iyi oynamamız lazım.

Bu arada Onazi takımla çalışmalara başladı.
                    Her halükarda topu tutmadığımız sürece açık veririz. Bu oyun tarzında ortadaki 3 lü aksadığında (ki şu anda öyle) sahada varlık gösteremiyoruz.
                    KIRK ALİMİ BİR DELİL İLE YENDİM.
                    BİR CAHİLİ KIRK DELİL İLE YENEMEDİM.
                    İmam Şafii

Yorum yap

Uğurcan
                      PereiraxxHüseyinxxHosseinixxNovak
                      MikelxxSosaxxParmak
                      EkubanxxSorlothxxNwakame

kadrosu ile başlar

Maçın gidişatına göre Sturridge, Avdijaj ve Doğan hamleleri yaparız diye düşünüyorum.

Yorum yap

________ugurcan
                        pr__ivanildo_campi__novak
                        _____sosa__parmak
                        _advijaj_sturiddge_wakame
                        ________sörloth
                        -TRABZONSPOR-

Yorum yap

Maçın hakemi Mete Kalkavan olmuş.

Yorum yap

SON DAKİKA - Trabzonspor'da antrenmanda sakatlanan Ekuban'ın sol ayak tarak kemiğinde kırık tespit edildi. Ganalı futbolcunun 4 ila 6 hafta arasında sahalardan uzak kalacağı öğrenildi.

Yusuf Sarı ve Abdülkadir Ömür' den sonra şimdi de Ekuban.

Hepsi de darbe sakatlığı.

Her şerde bir hayır vardır diyeceğiz de takımın en formda adamları gidiyor, bunun hayrı ne olur bilmiyorum.

Belki de mecburi olarak 3 lü orta sahaya dönmemiz gerekecek ve belki de bizim için doğru olan sistem bu.

Yorum yap

Takımımızın bu akşam gerçekleştirdiği antrenmanda sol ayağına aldığı darbe sonucu sakatlanan oyuncumuz Caleb Ekuban’ın muayenesi yapılmış, çekilen röntgen ve tomografisi sağlık kurulumuzca değerlendirilmiştir. Yapılan tetkikler sonrası sol ayak beşinci tarak kemiği tabanında parçalı kırık tespit edilen oyuncumuz Caleb Ekuban’ın ameliyat edilmesi gerekli görülmüştür.

Ekuban ile ilgili yeni bilgi geldi.
                              Çok geçmiş olsun.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X