Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Cemil Usta Sezonu 7.Hafta | Ç.Rizespor 1-2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cyzio Üstad'ın yüceliği de tevazu ve nezaketinde saklı.
    Beni mizahla ezmezse bu ikisiyle perişan ediyor.
    Her şey bir tarafa Trabzonspor'un galibiyetiyle haftaya başlamak gibisi yok.

Bu arada hepinizi seviyorum.
    Bir "âh" ile bu âlemi virân ederim ben!

Yorum yap

sörloth ve vakame birbirine küs gibiydi,
      son maçlarda birbirine alıştı ve goller gelmeye başladı,
      bilmem başka kimsenin dikkatini çekti mi?..
      -TRABZONSPOR-

Yorum yap

Aslı ertu tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        sörloth ve vakame birbirine küs gibiydi,
        son maçlarda birbirine alıştı ve goller gelmeye başladı,
        bilmem başka kimsenin dikkatini çekti mi?..
        Dünkü galibiyete küslük falan dayanmaz kardeş.
        Son dakika golünden sonra ben bile burdan Rizeye koşacaktım az daha.
        Med-cezir yaşamak istemeyen,içindeki MUSA'yı büyütmeli ,o vakit firavun zaten ölmüş olur...

Yorum yap

Kim ne dersin desin Sorløth iyi bir futbolcu. Sadece kumaşı değil, biçimi de kesimi de dikimi de iyi.
          Bir kere o fizik yapısında oyuncuların pek yapmadığı şeyleri yaıyor: Hareketli oynuyor, top indiriyor, ikili mücadeleye giriyor ve oldukça yüksek oranda kazanıyor, pas atıyor, atak başlatıyor, üstelik bunları maçın büyük bir bölümünde ileride tek başına kaldığı halde yapıyor, ha ne yapsın!
          Maçın baßlarında Nwakame'ye attığı pası, duvar olup topuk pasıyla şekillendirdiği atağı bir hatırlayın.
          Attığı goldeki hareketini bir hatırlayın, kendini bir adım geri çekip hem ofsayta düşmekten kurtuldu hem rakip savunma oyuncuyu boşa düşürdü.
          Nwakame'nin golündeki asisti zaten tam usta işi. Hem oyun görüşü hem de pas harikaydı.
          kısaca Trabzonlu Thor, has uşak.

Yorum yap

sorloth un en zayıf yönü boyuna rağmen kafa vuruşlarıydı,
            kafasıyla bir gol bir asist yaptı...

sturridge nin topla beraber kaleye saniyenin 10da 1i hızında dönüşleri dikkatinizi çekti mi?
            daha önce sonradan girdiği bir maçta adrese teslim sorloth u kaleciyle karşı karşıya bırakmıştı,
            bu maçta yaptığı asist ve direkte patlayan topu...

milli aradan sonra olacaklar,
            çok heyecan verici...
            -TRABZONSPOR-

Yorum yap

Dilerim bu milli arada yeni sakatlar vermeyiz!

Yorum yap

Bu arada Sørloth'un attığı golden sonra hemen sevinmek gerine asisti yapan Sturridge'in yanına gitmesi takımdaşlık duygusunun çok güzel bir örneğiydi.

Yorum yap

Novak’dan bi haber var mı? Pek takip edemedim bugün.
                  "Zehir olmayan madde yoktur; zehir ile ilacı ayıran dozdur"

Yorum yap

Aslı menesf tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Novak’dan bi haber var mı? Pek takip edemedim bugün.
                    Milli takım kadrosundan çıkarılmış, yarın net bir durum söylenir ama ciddi birşey olmadığı söyleniyor.
                    Med-cezir yaşamak istemeyen,içindeki MUSA'yı büyütmeli ,o vakit firavun zaten ölmüş olur...

Yorum yap

özevlat abdurrahim dursun ne kadar yetersizse demek ki novak ı 1 maç olsun dinlendiremedi...
                      -TRABZONSPOR-

Yorum yap

ertu sadece o degilki..

serkan asan da topcu degil demekki?

kerem baykus da?

ahmet canbaz da?

behlül de?

akpinar da?

ama dogan erdogan topcu

Yorum yap

Aslı Poetricus tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Kim ne dersin desin Sorløth iyi bir futbolcu. Sadece kumaşı değil, biçimi de kesimi de dikimi de iyi.
                          Bir kere o fizik yapısında oyuncuların pek yapmadığı şeyleri yaıyor: Hareketli oynuyor, top indiriyor, ikili mücadeleye giriyor ve oldukça yüksek oranda kazanıyor, pas atıyor, atak başlatıyor, üstelik bunları maçın büyük bir bölümünde ileride tek başına kaldığı halde yapıyor, ha ne yapsın!
                          Maçın baßlarında Nwakame'ye attığı pası, duvar olup topuk pasıyla şekillendirdiği atağı bir hatırlayın.
                          Attığı goldeki hareketini bir hatırlayın, kendini bir adım geri çekip hem ofsayta düşmekten kurtuldu hem rakip savunma oyuncuyu boşa düşürdü.
                          Nwakame'nin golündeki asisti zaten tam usta işi. Hem oyun görüşü hem de pas harikaydı.
                          kısaca Trabzonlu Thor, has uşak.
                          Şunu çevremdeki kimseye anlatamıyorum.
                          1,90 küsür boyunda bir oyuncumuz var ve ceza sahasına indirdiğimiz top bir elin parmaklarını geçmiyor maç içerisinde.
                          Ne yazık ki sağ kanadımız tam işlemiyor, sol kanatta Nwakame orta yapmaktan çok çizgiye inme, oralarda biraz adam çalımlama işlerinde takılıyor.
                          Bu tarz bir forvet ile oynuyorsanız 90 dakika içinde ceza sahasına en az 10 tane net orta indirmeniz gerekiyor.
                          Biz ne yapıyoruz ? Orta alandan adamın kenarlara doğru koşu yoluna uzun top atarak gol atmasını bekliyoruz. Bu şekilde adamı hem kaleden uzaklaştırıyor, hem yoruyor, hemde yapması daha zor bir işi yapmasını bekliyoruz.
                          Açıkçası elimizde ki cevheri işlemeyi beceremiyoruz.
                          Adama uzun top atıyoruz ama adam tek başına.
                          Bu adam topu indirse kime indirecek ? Çok fazla yalnız bırakıldığı için aşırı top kaybettiğini düşünmeye başlıyoruz. Kenar ve orta alan oyuncularının Sorloth'a çok daha hakın oynaması gerekiyor.
                          Adamın indirdiği yada tuttuğu toplarda etrafında ki arkadaşlarına çıkardığı paslar usta işi. Sutturridge ve Nwakame gibi oyuncuların bitiriciliğini düşündüğümüzde Sorloth'dan çok daha fazla yararlanmamız gerektiği gün gibi aşikar aslında..

Hak aramak ve eleştirmek, küfrederek, hakaret ederek, karşındakini aşağılayarak olmaz.
                          Eleştiri ciddi emek isteyen bir sanattır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X