Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Cemil Usta Sezonu 8.Hafta | Trabzonspor 4-1 Gaziantep FK | Maç Sonucu

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı SuperGaZi tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Geri çekilmeyi saha içindeki futbolcular engelleyecek, hoca değil. Bu psikolojik bir sorun. Hocamız mı geri çekilin, baskı yiyin, gol yiyin diyecek? Tabiki hayır. Geri çekilme konusunda hocaya hiç suç bulmuyorum. Sahada yeni yetme topçular olsa suçu hocaya atardım ama hepsi yetenekli, tecrübeli topçular. Bir zahmet gereğini yapsınlar.
    Bir aralar ben de öyle düşünüyordum da Hoca'yı sürekli kenarden geri çekilin işareti yaparken gördükten sonra fikrim değişti.
    Kameranın döndüğü anlarda Hocaya bir bak ne yapıyor.

Bir "âh" ile bu âlemi virân ederim ben!

Yorum yap

Macin 90 dakikasi icin :

https://www.meydan1967.net/forum/for...bü-19-10-2019

Yorum yap

Maçın ilk 20 dakikasındaki tempo ve atılan 2 gol çok rahat bir maç izleyeceğimizi düşündürdü ama 20.dakikasan sonra takımın psikolojik olarak geriye çekilmesi sonucunda Gaziantep topla oynamaya başladı. Bizim takım da topu rakibe verince çok yumuşak bir takım olduğu için o dönemlerde sürekli sıkıntı yaşıyoruz.

Takımdaki en büyük sorun da öne geçtikten sonra oyunu kontrol altına alıp, tempoyu ayarlamayı becerememek. Aslında buna uygun oyuncular da var ama bunu yapamıyoruz. Bu maçta da ilk golü yedikten 3.golü atana kadarki dönemde bu sıkıntıyı yaşadık. 2 farklı da öne geçsek rahat değiliz o yüzden.

Hüseyin çok bireysel hata yaptı.

Kâmil Ahmet ilk yarı iyiydi ama 2.yarı oyundan düştü ve Doğan girene kadar sıkıntı yaşadık.

Sosa her zamanki gibi muhteşem oynadı.

Uğurcan çok kritik 2 top kurtardı ilk yarıda.

Parmak önceki 2 -3 maçına oranla daha durgundu ama bunu sakatlığına bağlıyorum.

Nwakame günün kötülerindendi.

Sturridge muhteşem bir 20 dakika oynadı, 1 gol asist ile mesaiye başladı. Aslında geçen hafta başlamıştı.

Sörloth atılan bütün gollerin içinde vardı.

Ama ben Doğan' a ayrı bir parantez açacağım, girdiği her maç takıma olumlu anlamda büyük katkılar yaptı. Bu akşam da girdi , girer girmez takımın yediği baskıyı kırdı. Çok dinamik , top rakipteyken her yere basıyor ve rakibi ısırıyor. Orta sahada yaşadığımız sıkıntıya ilaç gibi geliyor. Zorluk derecesi yüksek maçlarda oynar.

38 yaşına kadar horon dışında başka bir dans yapmayan ben , Sturridge in golünden sonra onunla birlikte dans ettim. Çocuklar şok, ben şok. Bunu da yaptırdı bana bu takım. Daha neler göreceğiz kimbilir.
        Med-cezir yaşamak istemeyen,içindeki MUSA'yı büyütmeli ,o vakit firavun zaten ölmüş olur...

Yorum yap

+ Abdülkadir Parmak'ta kendine gelen topu bekleme gibi kötü bir huy var. Top kaptırıyor o nedenle.
          KIRK ALİMİ BİR DELİL İLE YENDİM.
          BİR CAHİLİ KIRK DELİL İLE YENEMEDİM.
          İmam Şafii

Yorum yap

Çok güzel bir sonuç oldu tebrik ederim bu haftayı lider kapatabilirsek çok güzel olur..

Milli aradan sonra genelllikle puan kaybı yaşıyorduk bu durumu aşmamızda güzel oldu gol yemeğide önlersek o sene bu sene olma ihtimali yüksek..

Tabi yarı transferde nokta atışı transferler şart hatta yedeğe bile transfer yapmalıyız takıma acil lazım olan Atiba gibi bir ön libero ve Talisca gibi bir forvet arkası aralarında da Sosa olunca orta saha efsane olur..
            #1 KAPTAN ONUR RECEP KIVRAK 61#

Yorum yap

Aslı Poetricus tarafından gönderilmiş Mesajı göster

İşin özü: Türkiye'nin en iyi kadrosu en kötü hocasının elinde.
              Üstad, siz ne söylediğinizin farkında mısınız?

Biz, tarihimizde en iyi kadroları daima en iyi hocalara teslim etmişizdir. İşte böylesi feraset sahibi bir klübüz.
              1980 yazında, Meydan'da arı yakalayıp, dikiş ipliğine bağlayıp, tasmayla köpek gezdirir gibi arı gezdiren ayakkabı boyacısı çocukları hatırlıyorum. 36 sene sonra Merhaba Meydan!..

Yorum yap

Aslı Cyzio tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Üstad, siz ne söylediğinizin farkında mısınız?

Biz, tarihimizde en iyi kadroları daima en iyi hocalara teslim etmişizdir. İşte böylesi feraset sahibi bir klübüz.
                Ha evet, bir başarısızlık varsa hep harici sebepler yüzündendir: Rakip ekol takımdır, hakem kötüdür, hava ya çok sıcak ya da çok soğuktur, çok yağmurlu ya da çok kurudur vs.

Yorum yap

Değerlendirmelerimizi neden sadece bu maç özelinde düşünüyoruz. Evet geri çekilmek bir hata ama bu refleksi yapan adamlar acaba "hafta içi ruslarla maç sonrasında başakşehir'e gideceğiz hafta içi istanbuldan dünyanın bir ucuna gideceğiz sonra dönüş haftasonu göztepe içeride...." düşüncesiyle göstermiş olabilirler mi? Yine sıkışık bir takvimde çok zor üç maç oynayacağız. İçerdeki göztepe maçını saymıyorum ama beto nun bize neler çektirdiği de ortada. Hocanın da bunları düşündüğü kanaatindeyim. 14 kişiyle oynuyoruz bütün sezonu. Sağ açıkta kimi denediysek ya öyle ya böyle sıkıntı çıkarttı ki arkasında oynayan adam her maç yüklemeyle geçiren 35 lik pereira.... Daha dingin ve tempoyu ayarlayabilen bir takım olamadık.... Bu kadar karamsar olmanın gereği yok bence. Eleştirebiliriz ama en kötü hoca demek biraz ağır sanki...

Yorum yap

Aaa hoca düşünebiliyor demek. İlginç?

Yorum yap

Aslı Poetricus tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Aaa hoca düşünebiliyor demek. İlginç?
                      Yani umudumuz o yönde

Yorum yap

çok kadrolar kuruldu,
                        daha fakir yada daha zengin...

Trabzonspor geçen yıl 32.haftaya kadar şampiyonluk şansını sürdürmüşse ne yazık ki bu başarıdır, çünkü en son bu yarışta olalı neredeyse 10 yıl olmuştu 15.haftalarda biz artık umut etmeyi bırakır olmuştuk...
                        Trabzonspor geçen yıl ligin 3 büyütülmüş takımlarını ezdi geçti, berabere kalınan fb ve bjk maçlarında son saniye golleri ve gs maçındaki katil hakem dışında rakiplerini rahat yendi...
                        Trabzonspor şampiyonun 6 puan gerisinde bitirdi, lig genelinde ise 5 maçta son saniye golü yiyerek 10 puan kaybetmişti...

ünal karaman a kızdığım zamanlar oluyor, büyüklerim kusura bakmayın ama bu adam başarılı...
                        -TRABZONSPOR-

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X