Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Cemil Usta Sezonu 10.Hafta | Trabzonspor 0-1 Göztepe | Maç Sonucu

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Halen kendime gelemedim bu mac yuzunden.

En cok kizginligim hakeme.
    Senin oyuncuna adam daliyor, kirmizi kart yok.
    Senin oyuncun ceza sahasi icin de dusuruluyor, ama var'a gitmiyor hakem.

Ne seyirci de tepki var, ne mac sonu adam gibi tepki veren var, ne de futbolcular da dogru duzgun tepki var.

Bu ligin sonu zaten hafta ici tamamen belli oldu.

Ulkede doping yapan adam basketbol baskani.
    Şike den damga yemis adam tff baskani.
    Cb si tff baskani ve ikinci baskani divan kurulu toplantisina katilir.

Lanet sayacam sonunda herseye. Nasil pisirik bir camia olmusuz anlamiyorum. Ya arkadas oyle ya da boyle dogruyorlar seni. Korkunuz nedir anlamiyorum. Tehdit mi ediliyosunuz, is hayatiniz mi biter diyorlar? Nedir abi sorun?

Lanet edecem ya dayanilacak gibi degil, her sene ayni bok ayni isler ama sesini duyurabilen kimse yok. Ya ana avrat kufur edin su ahlaksizlara ne olacak ki? En fazla maca giremezsin ceza alirsin.

Kuduracam cidden, bu kadar haksizlik yeter ama bu kadar sessiz kalmaniz da yeter. Yaziklar olsun hakikaten.

Yorum yap

Önder Bülbüloğlu çok sert bir açıklama yapmış.
      Med-cezir yaşamak istemeyen,içindeki MUSA'yı büyütmeli ,o vakit firavun zaten ölmüş olur...

Yorum yap

Defalarca uyardık, dinlemediler! “Aynı suda iki kere yıkanılmaz” dedik, anlamadılar! Bundan sonra kendileri düşünsün...

Bu da Ertuğrul Doğan' ın twiti...
        Med-cezir yaşamak istemeyen,içindeki MUSA'yı büyütmeli ,o vakit firavun zaten ölmüş olur...

Yorum yap

Rezil bir futbol oynadık. Zaten hep öyle oynuyoruz da yaratıcı oyuncularımız devreye girip de maçı alınca görmezden geliyoruz.
          Peki rezil bir futbol oynuyor olmamız, hakemlere bizi doğrama hakkı verir mi? Tabii ki vermez.
          Herkes Şenol Güneş'in kravat rengine bakarken bakın neler oluyor güzel ülkemde?
          Demiştim "cambaza bak" oyunu.
          En son düzenleyen Poetricus; 03.11.19, 00:03.
          Bir "âh" ile bu âlemi virân ederim ben!

Yorum yap

Aslı Poetricus tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Rezil bir futbol oynadık. Zaten hep öyle oynuyoruz da yaratıcı oyuncularımız devreye girip de maçı alınca görmezden geliyoruz.
            Peki rezil bir futbol oynuyor olmamız, hakemlere bizi doğrama hakkı verir mi? Tabii ki vermez.
            Herkes Şenol Güneş'in kravat rengine bakarken bakın neler oluyor güzel ülkemde?
            Demiştim "cambaza bak" oyunu.
            Ne oluyormus ki abi? Ben bir sey gormedim, belli ki duymadim da...

Yorum yap

Aslı TSercan tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Ne oluyormus ki abi? Ben bir sey gormedim, belli ki duymadim da...
              Ben bir şeyler oluyor mu dedim? Aaa ima etmişim. Klavyeme acı biber süreceğim.

Yorum yap

Şu ligin gelmiş geçmiş en istikrarlı şerefsiz hakemi Fırat Aydınus.

Yorum yap

Aslı Yaşar Karlıklı tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Defalarca uyardık, dinlemediler! “Aynı suda iki kere yıkanılmaz” dedik, anlamadılar! Bundan sonra kendileri düşünsün...

Bu da Ertuğrul Doğan' ın twiti...
                  Eminim bu açıklamadan sonra hepsi bin pişman, "ulan biz ne b.. yedik, Allah belamızı verecek" diye Trabzonspor'dan özür dilemeye koşar ve bir daha böyle bir şey yapmazlar.
                  Ne ilk kez hakkımız hakkımız yeniyor ne de biz ilk kez böyle açıklama yapıyoruz. Bir şey olacağı yok. Dandik bir maçta lehimize dandik bir penaltı verirler. Basın yatgarayı koparır ve bizi sustururlar her zamanki gibi.

Yorum yap

Bu maçı kazanamıyorsan şampiyonluk konuşmakta mantıksız olur şuan ilk 11de oynayan bazı topçularımız ligteki çoğu takımda yedek bile olmaz malesef durum böyle..

Geçen sene fırsatı teptik şampiyon olamadık bu sene daha büyük bir fırsat var ama takımın hali çok fena..
                    #1 KAPTAN ONUR RECEP KIVRAK 61#

Yorum yap

Trabzonspor – Göztepe karşılaşmasında VAR odasında yaşananlar ile alakalı flaş iddialar ortaya atıldı.

Süper Lig’in 10. haftasında oynanan Trabzonspor – Göztepe maçında yaşanan hakem faciası ile alakalı flaş bir iddia ortaya atıldı. Aspor’da yayınlanan programda gündeme gelen iddialara göre, Trabzonspor – Göztepe karşılaşmasında VAR odasında tartışma olduğu ve Sörloth’un düşürüldüğü, bariz şekilde penaltı olan pozisyonda kaos yaşandığı belirtildi.

VAR hakemi Koray Gencerler ile AVAR hakemi Kemal Yılmaz arasında yaşanan tartışmanın ayrıltıları ortaya çıktı. AVAR hakemi Kemal Yılmaz Sörloth’un pozisyonu için Fırat Aydınus’un VAR’a çağrılması gerektiğini söyledi. Ancak Koray Gencerler’den “Gerek yok” yanıtını aldı, Yılmaz’ın ısrarı sonucunda Gencerler’in “Kes sesini” şeklinde çıkış yaptığı ve bu durumun AVAR hakemi Kemal Yılmaz tarafından TFF’ye rapor edildiği belirtildi. 

Bu yaşananlar ile Koray Gencerler'in Trabzonspor'un penaltısının önüne bilinçli bir şekilde geçtiği iddia edildi.

Bu iddialar sonrası TFF ve MHK’nın nasıl bir açıklama yapacağı merakla bekleniyor.

Yorum yap

hakem maç içinde göremezse ve var sistemi hakemin göremediği pozisyonu yakalayıp kararı değiştirtirse, hakem kendi görmediği için ceza alıyor...

ve buna sistem diyorlar...
                        -TRABZONSPOR-

Yorum yap

1. Hakemler hakkımızı yiyor.
                          2. Bunu hoca ve oyuncuların rezilliğini görmezden gelmekte kullaniyoruz.
                          İki ucu şeyli değnek...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X