Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Cemil Usta Sezonu 12.Hafta | Ankaragücü 0-3 Trabzonspor | Maç Sonucu

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Cemil Usta Sezonu 12.Hafta | Ankaragücü 0-3 Trabzonspor | Maç Sonucu

Abdülkadir dışında bütün sakatlar dönecek diye düşünürken Novak sakatlandı ve ilk yarıyı kapattı. Yerine ya Kamil Ahmet oynayacak ya da Abdürrahim. Bununla beraber Uğurcan ve Abdülkadir Parmak cezalı.

Rakip haftalardır kazanamayan ve hoca değişikliği yapıp Mustafa Kaplan'ı getiren Ankaragücü. Ankaragücü takımının çok sorunu var ama yeni hoca değiştiren takımlar her zaman tehlikelidir. Biz de bu tip maçlarda puan kaybetmeye bayılırız.

Alanya galibiyetinin sezonun en önemli hikayesi olması için bu tarz maçları kazanmamız şart.
    Med-cezir yaşamak istemeyen,içindeki MUSA'yı büyütmeli ,o vakit firavun zaten ölmüş olur...

Aslı Yaşar Karlıklı tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Abdülkadir dışında bütün sakatlar dönecek diye düşünürken Novak sakatlandı ve ilk yarıyı kapattı. Yerine ya Kamil Ahmet oynayacak ya da Abdürrahim. Bununla beraber Uğurcan ve Abdülkadir Parmak cezalı.

Rakip haftalardır kazanamayan ve hoca değişikliği yapıp Mustafa Kaplan'ı getiren Ankaragücü. Ankaragücü takımının çok sorunu var ama yeni hoca değiştiren takımlar her zaman tehlikelidir. Biz de bu tip maçlarda puan kaybetmeye bayılırız.

Alanya galibiyetinin sezonun en önemli hikayesi olması için bu tarz maçları kazanmamız şart.
    Yeneriz...

Rakibin canhıraş oyunundan fayda sağlayacak topçularımız var. Nwakaeme, oynarsa Sturidge, tam onun maçı olacağını düşündüğüm Avdijaj ve Yusuf Sarı bu maçın kilit isimleri olur.

Defansta Campi oynarsa sorun yaşamayız. Sosa'da geliyor.

O zaman, gelsin 3 puan...

Yorum yap

Şimdi de Novak sakatlandı. Yusuf Sarı sakatlığı sebebiyle Milli Takım kadrosundan çıkarıldı. Görünen o ki iyileşen sakatların yerini mutlaka dolduracağız. "İyişeneler" gerçekten iyileşecek mi orası da meçhul. Nasıl bir uğursuzluk var başımızda bilen varsa beri gelsin.

Ankaragücü bizi yenmek için bütün şartlara sahip: Uzun süre maç kazanamama, hoca değişikliği, ve milli ara sonrası bizimle oynama...
      Bir de sonraki hafta oynayacağımız GS maçına hakemlerin yapacağı yatırıma da dikkat edelim. Parmak şimdiden devreden çıkarıldı, bakalım haftaya kimi kurban ederler...
      Bir "âh" ile bu âlemi virân ederim ben!

Yorum yap

Hala üstümüzde büyük şanssızlık var bir yandan oyuncular iyileşirken bir yandan sakatlanıyorlar ne olacak böyle bilmiyorum..

Sakatlıklar genç oyuncular için büyük fırsat bu maçı kazanıp yolumuza sağlam devam etmeliyiz şampiyonluğa oynamak istiyorsak böyle maçlarda puan kaybetmek saçmalık olur..
        #1 KAPTAN ONUR RECEP KIVRAK 61#

Yorum yap

Diger takimlar kirmizi kart gorduklerinde itiraz edip, cezayi 1 maca indiriyor. Biz itiraz ettik mi?

Yorum yap

Kalan maçlarımız (GS hariç) son 8 takımla...
            hepsi bizim maça çıkmadan önce büyük ihtimalle mağlubiyet serileri ve hoca değişiklikleri ile karşımıza çıkacak...

6 maçın en az 4 ünü yenelim yeter..
            -TRABZONSPOR-

Yorum yap

Aslı TSercan tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Diger takimlar kirmizi kart gorduklerinde itiraz edip, cezayi 1 maca indiriyor. Biz itiraz ettik mi?
              Şiddetli hareketten dolayı çıkan direk kırmızı karta en az 2 maç ceza verilir. Şiddete göre bu ceza yukarılara çıkar. Bizim Abdülkadir Parmak'a verilen ceza en alt sınırdan verilmiş.
              Med-cezir yaşamak istemeyen,içindeki MUSA'yı büyütmeli ,o vakit firavun zaten ölmüş olur...

Yorum yap

tabiri caizse gönüllü ve ucuz bir teknik ekip kuruldu,
                kaliteden ödün verildi,
                bu sakatlıkların tohumunu biz 1. ve 2. kamp dönemlerinde yani ağustos,eylül'de attık,
                şimdi bunun meyvelerini sakatlıklarla güzelce yiyoruz,
                yada her şeyin birer tesadüf olduğuna inanıyoruz...

mesela metin aktaş, uğurcan'a neler katabilir soruyorum size...
                -TRABZONSPOR-

Yorum yap

Aslı ertu tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  tabiri caizse gönüllü ve ucuz bir teknik ekip kuruldu,
                  kaliteden ödün verildi,
                  bu sakatlıkların tohumunu biz 1. ve 2. kamp dönemlerinde yani ağustos,eylül'de attık,
                  şimdi bunun meyvelerini sakatlıklarla güzelce yiyoruz,
                  yada her şeyin birer tesadüf olduğuna inanıyoruz...

mesela metin aktaş, uğurcan'a neler katabilir soruyorum size...
                  Buna katılmıyorum ya. Transferlere hocanın karışmadığını herkes biliyor artık. Trabzonspor kulübü transfer yapamıyor. Novak kalacağım demeseydi onu da satacaktık sezon başında. Metin Aktaş, Uğurcan’a bence çok şey kattı, şahsen ben Arda’yı ondan daha yetenekli görüyordum ancak Uğurcan neredeyse her maç üstüne koyuyorsa bu sadece kendi yeteneği ile değil herhalde...

Sezon başından beri Sosa, Novak, Pereira ile sözleşme uzatılması konusunda konuşuyoruz deniyor. Ama ortalıkta bir şey yok. Dünyanın her yerinde oynanan futbolda biz Novak ve Pereira’nın yerini doldurabilir miyiz sizce? Örneklere bakınca hayır. Novak kendisi kalacağım demeseydi şu an eminim Abdürrahim’le devam ediyor olacaktık.

Sanırım en kolay yol teknik kadroyu gömmek ve bu yönetimde bunu yapabilir. Yolladıkları sağlık ekibine bakıyorsun, gelenlere bakıyorsun, değişen bir şey görmüyorum. 1 futbolcu sakatlanıyor aylarca geri gelemiyor, Onazi’nin sakatlığını Caner 2-3 kez yaşadı geri döndü yine üst düzey oynuyor ya da top oynuyor en azından.

Başa dönersek, bir çok kez kızsam dahi Ünal Karaman bu takıma en iyi futbolu oynatan, oynatmaya çalışan teknik direktördür. Yönetime bakarsak ise bize bir Novak-Pereira ikilisi gibi birilerini bulup getirebileceklerine dahi inandırmıyorlar bizlere.

Daha bu yönetime nasıl destek olacağız bilemiyorum... Kombine alın diyorlar alıyor millet, forma alın diyor rekor kırıyor millet, daha ne yapalım size? Hakkımızı göz göre göre yiyen hakemlerin bir sonraki hafta maç almalarına bile engel olamıyorlar!

Sanırım şunu duymaya başlayacağız yeniden. Eksiklerimizi biliyoruz, transferlerimiz bitti bile!!!

Sonuç? Transferler ikinci yarı başlarken gelirler, futboldan uzaklaşmış, soğumuş Mikel gibi, Sturridge gibi topçular gelirler, onları futbola kazandırmak için uğraşırız felan. Buradan neden Mikel, Sturridge alındılar demiyorum, geçen sene hangi bölgeler eksikse halen neden eksikler demek istiyorum... Onazi oynuyorken 2 futbolcu lazım oraya diyorken, Onazi iyileşsin onada razıyız diyoruz. Ayıptır.
                  En son düzenleyen SuperGaZi; 18.11.19, 16:19.

Yorum yap

BUGÜN TRABZON'DA

Trabzonspor Kulübü tarafından özel izin verilen deneyimli oyuncunun bugün Trabzon’a geleceği öğrenildi. Sturridge’nin günü izinli olarak geçirecek olan takıma yarın katılması bekleniyor.

ANKARAGÜCÜ MAÇINDA...

Öte yandan Sturridge’nin sakatlığının büyük oranda geçtiği ve yapılacak son tetkiklerin ardından Ankaragücü maçının kadrosuna dahil olacağı bilgiler arasında…

Yorum yap

yönetim sorloth ile rodalega nın yerini doldurmuş,
                      sturidge gibi bir transferi öyle yada böyle ikna etmiş,
                      nvakaeme gibi bir oyuncu bulmuş getirmiş...

rakipleri tek defans oyuncusuna 8 milyon euro veriyorken biz 2 milyona stoper 4lüsü kurmuşuz,
                      rakipleri milyonlara forvet alıyorken 750 bin euro ya 2 yıl sorloth u kiralamışız...

novak ve perreira yı da sonuçta Trabzonspor bulmuş getirmiş,
                      neden transferde gidenin yerini dolduramayalım?

gelen giden sağlık ekibinin elinde sihirli değnek yok,
                      sezon başı kampında fizik yüklemesi yapmamışız ki bu saatten sonra ne yapabiliriz?
                      -TRABZONSPOR-

Yorum yap

İşte transferleri zamanında yapmadığımız için. Bizim transferlerimiz hep sezon başlayınca geliyorlar. Yaptığımız kamplar tamamen gereksiz masraf. Çünkü transfer edilip kampa getirilen topçuların çoğu yine ortalıkta gözükmüyor.

Bizim kaç senedir ön libero sorunumuz varken, gözler kapalı hareket ediliyor. Sağ bek, sol bek alternatifleri gerekiyorken görmezden gelindi, Yusuf Yazıcı’yı yollarken ya da kendisi giderken de yerine adam almayı dahi düşünmedik. Hem defans, hem orta saha, hem ileriyi şekillendirmesi için Sosa’dan gebermesini bekliyoruz ki o da geberene kadar oynuyor. Defansa bir çok oyuncu aldığımız doğrudur, ancak oyun kurabilen adam gibi bir stoper almadığımız da ortada.

Yorum yap

Garip garip işler oluyor. Az önce kulüp bir yalanlama yayınladı...

Şu haber yalanlandı : https://www.fanatik.com.tr/ahmet-aga...hatsiz-2102883

Açın şu haberi okuyun, Ahmet Ağaoğlu üslubu değil mi yani bu açıklama. Ben haberi okurken hiç şaşırmadım, kaldı ki kötü bir şey de dememiş. Sosa 34 yaşında böyleyken gençlerin onu görüp daha fazla mücadele etmeleri gerektiğini düşündüklerini felan söylemiş. Bu konuşmayı, üslubu okuyunca bildiğimiz Ahmet Ağaoğlu dedim ben. Sanırım açıklamayı yazan kişi gazetenin başlığına bakıp yazı yazmış...

Yorum yap

Bu arada Sturridge antrenmana katıldı.

Yorum yap

Maçın hakemi Cüneyt Çakır oldu.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X