Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

2020- 2021 sezonu | Transfer Dosyamız | Genel Sohbet

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• kncyalcin Üstadım, savunma problemini çözebilmek için öncelikle orta saha problemini çizmek gerekiyor. Orta sahada iyi bir 6 numaraya ihtiyaç olduğunu düşünüyorum ve bu oyuncu alınırsa savunma probleminin bir nebze de olsa çözüleceğine inanıyorum. Milli takım Macaristan maçında Merih ve Çağlar gibi 2 tane üst düzey stopere oynamasına rağmen yetersiz orta saha nedeniyle 10'a yakın pozisyon verdi. Takım savunması önemli, özellikle de ısıran ve basan orta saha oyuncuları lazım. O zaman tek stoperle de sorunlarımızı çözebiliriz.
    Med-cezir yaşamak istemeyen,içindeki MUSA'yı büyütmeli ,o vakit firavun zaten ölmüş olur...

Yorum yap

• Aslı Ertan ARTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Ben profesyonelim, hocam nerde görev verirse orada oynarım...

Her iki ayağımı da kullanırım. Sert şutlarım var, yoğun strese alışkınım. Sahaya girdimmi babamı tanımam. Lisansım var, Havagücü'nde oynadım, şampiyonluklar tattım.

Dün sahadakilerden kötü olmam, garanti veririm.

Bu arada, Koray Böyük te 10 numarada değerlendirilebilir.

Solbek SuperGaZi yazmışsın ama, kendisi yurtdışında. Kaç gündür telefonlarımıza çıkmıyor, mesajlara dönmüyor. Sanırım başka takımla anlaştı...

????
      Ben halı saha da hep bu numarayı giyiniyorum abi. Sergen lakabım aslında burdan geliyor.
      ama ben alex vari bir oyuncu olduğunu düşünüyorum
      Kimsin Sen? Şüphesiz Sen, Sen Değilsin!..

Yorum yap

• Aslı Koray Böyük tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Ben halı saha da hep bu numarayı giyiniyorum abi. Sergen lakabım aslında burdan geliyor.
        ama ben alex vari bir oyuncu olduğunu düşünüyorum
        Ben futbol hayatıma kaleci olarak başladım. Kendi sınıfımda yaş olarak en küçük ve tabiatiyle en zayıf fizikli olduğum için mecburen orada yer bulabildim.

Daha sonra üstün oyun zekam ve yumuşak bileklerim sayesinde sağbek, Orta saha konumuna evrildim. Liseye başlayınca da her iki ayağımıda kullanabildiğimden dolayı hücumun her bölgesinde yer buldum. Tekniğim, oyun görüşüm, bileklerim ve hızım çok iyidir. Dizlerimden sorunlu olduğum için fiziksel olarak hiçbir zaman üst seviyeye ulaşamadım. Nwakaeme'yi top diye oynarım ama fiziksel mücadeleye girmem. Benim de lakabım "Hızlı González" idi. Öyle numara takıntım yoktur ama şampiyonluk yaşadığım numaralarım 6 ve 16 dır.

Sağlam oynarım...

Yorum yap

• Başkan hafta içi 2 transferden bahsetti ama yetmez.

Öncelikle 2 orta saha
          1 sol bek
          1 stoper
          Ve 1 tane de kanat forvet lazım.

Taraftarın gazını almak için yapılan açıklamalar hiç de hoş değil, bundan sonra artık icraat zamanı.
          Med-cezir yaşamak istemeyen,içindeki MUSA'yı büyütmeli ,o vakit firavun zaten ölmüş olur...

Yorum yap

• Merhabalar sohbetiniz bol olsun. Maç için açılmış bir başlık bulamadığım için burada soruyorum kusura bakmayın. Denizli maçı kaçtı ama yine de izlemek istiyorum acaba forumda kaydı falan var mıdır? Daha önce aradığım bir maçı burada bulabilmiştim gene şansımı deniyorum. Eğer burada yoksa hiçbir yerde yoktur muhtemelen.

Yorum yap

• Aslı MaçınAdamı tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Merhabalar sohbetiniz bol olsun. Maç için açılmış bir başlık bulamadığım için burada soruyorum kusura bakmayın. Denizli maçı kaçtı ama yine de izlemek istiyorum acaba forumda kaydı falan var mıdır? Daha önce aradığım bir maçı burada bulabilmiştim gene şansımı deniyorum. Eğer burada yoksa hiçbir yerde yoktur muhtemelen.
              https://www.meydan1967.net/forum/for...a%C3%A7-sonucu

Yorum yap

Merhabalar sohbetiniz bol olsun. Maç için açılmış bir başlık bulamadığım için burada soruyorum kusura bakmayın. Denizli maçı kaçtı ama yine de izlemek istiyorum acaba forumda kaydı falan var mıdır? Daha önce aradığım bir maçı burada bulabilmiştim gene şansımı deniyorum. Eğer burada yoksa hiçbir yerde yoktur muhtemelen.
                Maç kaydı var evet

Yorum yap

• Takımda şu an için 14 yabancı mevcut. Sørloth, satış sonrası Guillerme ile de sağlıklı şekilde yollar ayrılıp, Majid’i de satabilirsek. Elimizdeki yabancı sayısı 11’e düşecektir. Trondsen’in de lisansı dondurulursa 4 oyunculuk yer açılacaktır.
                  2 Stoper, versatil 2 orta saha, versatil 1 kanat daha gerekli. Plaza, kullanılamayacaksa oradan da bir kontenjan açılır.

Erik, Vitor Hugo yerinde transferler olacaktır.
                  Majid-Dorukhan takası nasıl olur acaba.
                  Hocamız üçlü oynatacaksa sol bek alternatifimiz yoksa ters ayaklı orta saha kullanılabilir. Trondsen olsa orada kullanabilirdik. Yazık oldu.

..........Edgar..........Erik..........Vitor...... .....
                  Joao............Flavio......Baker........Marlon
                  ............Livaja........Afobe.......Waka........ .
                  Yabancılar ek Campi, Claduio Gomes(kiralık),
                  Ekuban ve 1 kontenjan daha kalır.
                  Ömür, Parmak, Türkmen, Kamil Ahmet, Serkan ile rotasyon oyuncusu da oluşturulabilir. Waka’yı Livaja ile de yedekleyebiliriz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
                  İyi olmak kolaydır, zor olan adil olmaktır.
                  3G - Ganar/Gustar/Golear (Kazanmak / Zevk almak / Çok gol atmak

Yorum yap

Aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.
                    ​​​​​​
                    https://uptostream.com/68d8wns6ocwl

Yorum yap

• Sorloth resmen gitti...

Hayırlı olsun...

Yorum yap

• O şekilde bir veda videosu yayınlayan adam için " telefonlarına ulaşamıyorlar" yalanını söylettiler ya , yazıklar olsun. Yolun açık olsun kral, kariyerinde başarılar diliyorum.

Yorum yap

• Aslı SuperGaZi tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.
                          ​​​​​​
                          https://uptostream.com/68d8wns6ocwl
                          Cevap veren herkese çok teşekkür ederim. İndirmeyi başlattım...

Yorum yap

• Vitor Hugo transferi bitmiş, bugün yarın geleceği söyleniyor.

Sörloth da satıldığına göre geç kalmadan 4 transfer daha yapılıp lige iddialı şekilde başlangıç yapmalıyız. Milli aradan sonra takımın oturması lazım.

Yorum yap

• Şimdi de Marko Livaja haberleri dolaşıyor, önemli bir hücum gücü oluşturur takımda.

Bununla birlikte taraftara da yeni hava katar bu transfer. Inşallah olur ya.

Yorum yap

• Yabancı kaynaklar yılda 1 milyondan olmak üzere toplam 4 milyona anlaştığımız yazılıyor.

Tam bizim başkana göre bir anlaşma gibi sanki

O profildeki bir oyuncu için makul bir rakam. Taksitli oluşu avantaj. Sol ayaklı oluşu, Avrupa tecrübesi, sorunsuz olması hep bize faydası olan taraflar ve benim bildiğim kadarıyla iyi bir oyuncu. Sıçrama yeteneği üst düzeydi. Hafif bir Merih Demiral havası olan biri. Özellikle hücumda iyi kafa golleri atacaktır.

Alındıysa eğer, uzun yıllar sonra gözümüz stoper görür ve uzun yıllar defansımızın sigortası olur.

Livaja konusuna gelince ise, tamda aranan 10 numara diyebiliriz. Hücumun her bölgesinde oynayabildiği gibi top tekniği üst düzey bir adam. Hafif kırık olduğundan bizim taraftar çok sever bunu...

Kolay yılmaz, her türlü golü atar ve attırır. Afobe'ye aradan öldürücü, ince işçilik eseri pasları atar. Oyunu güzel okur ve takımı yönlendirir...

Birde Gençlerbirliği'nden Berat ismi geçiyor ki bu üç isimde olursa geçen seneden daha az atmayan ama daha az yiyen bir kadromuz olur.

Uğurcan
                                Edgar, Vitor, Marlon
                                Berat
                                Abdülkadir, Flávio, Baker, Nwakaeme
                                Livaja, Afobe
                                En son düzenleyen Ertan ARTAN; 23.09.20, 02:42.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X