Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

2018 - 2019 sezonu | Transfer Dosyamız

Çöküş
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• 1 - Süper Lig'in 2018/19 sezonunda @Trabzonspor formasıyla en fazla gol atan (15), en çok şut çeken (129) ve bu şutlarda en fazla isabet bulan (47) oyuncu Hugo Rodallega'ydı. Veda?

129 şut çektirmiş takım, 47 isabet, 15 gol...

düşündürücü...
    Kimsin Sen? Şüphesiz Sen, Sen Değilsin!..

Yorum yap

• Ağaoğlu ne yapıp edip Yusuf'u takımda tutmalı.
      Bu sene kalırsak Uefa Avrupa Ligi yazın da gidersek Avrupa Kupasında Abdüşle beraber boy gösterdiklerinde düşündüğümüz fiyatlara çok yakın teklifler gelecektir.

Yusuf'un menajerliğini üstlenen tayfayla konuşulmalı çocuğun aklını karıştırmasına izin verilmemeli. Çocuklara da adam akıllı zam yapılmalı. Transfer dönemi uzun daha çok haber çıkmadan bunlar çözülmeli.
      "BoX TO BoX"
      ***ULAN!***

Yorum yap

• Aslı Ertan ARTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Adebayor boşta ama Bajic Udinese'nin oyuncusu. Belki kiralık olabilir ama çokta fark edeceğini düşünmüyorum.
        net bu lig için iyi bir adam... Konya kiralamış sanırım. Adebayor sıkıntılı bir adam belki ama yine de belirli oranda iş yapar. Eren derdiyok da düşünülebilir. Ha diyeceksiniz ki neden hep aynı yüzler ya da bu ligden böyle artıkları almaya gerek yok. Risksiz olduğu için ligi bilen adamlar en azından ne vereceğini bildiğimiz oyuncular rotasyonda kullanılabilir. Bu sene rodellega dan çok bir şey beklemiyorum. Kalırsa da istemeyerek kalacak. bir yıldan fazla sözleşme imzalanmaması bu açıdan mantıklı. Ekubandan beklentimiz var zaten sırtı dönük bayağı iş yapacaktır. Fakat strese girdiğinde ya da işler doğru gitmediğinde denemeyi bırakmaması gerekiyor. Bunu haricinde başka liglerden gelen adamların bir uyum sorunu oluyor ve forvet pozisyonu için hiç yabana atılmayacak bir şey bu.

Yorum yap

• https://www.61trabzonhaber.com/mobi/
          Bu gazete Bruno Duarte haberi yapmış. Ya buradan alıyorlar isimleri ya da buradan çalıyorlar. ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
          İyi olmak kolaydır, zor olan adil olmaktır.
          3G - Ganar/Gustar/Golear (Kazanmak / Zevk almak / Çok gol atmak

Yorum yap

• Aslı kncyalcin tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            https://www.61trabzonhaber.com/mobi/
            Bu gazete Bruno Duarte haberi yapmış. Ya buradan alıyorlar isimleri ya da buradan çalıyorlar. ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
            Duarte iyi adam. Teofilo kadar olmasa da, onun ayarında, onun çizgisinde bir topçu. İş yapar...
            En son düzenleyen Ertan ARTAN; 12.06.19, 16:25.

Yorum yap

• Caner Osmanpaşa
              Mustafa Yumlu haberleri çıkmış.

İlgileneceğimiz Türkler hani Mert Müldür / Halil Dervişoğlu / Yunus Sarı vs standartında idi??

Dalga mı geçiyor bu basın bizle anasını satayım.!!!
              "BoX TO BoX"
              ***ULAN!***

Yorum yap

• Başkan’ın, kendi yönetimini ve scout ekibini komple kovmasi lazım.
                Kimsin Sen? Şüphesiz Sen, Sen Değilsin!..

Yorum yap

• Aslı UNiVeRSeLoRD tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Caner Osmanpaşa

İlgileneceğimiz Türkler hani Mert Müldür / Halil Dervişoğlu / Yunus Sarı vs standartında idi??

Tam olarak dalga geçiyorlar. (Öyledir inşaAllah)

Yorum yap

• Murat Sağlam Trabzon’a gelmiş.

Yorum yap

• Lille sportif direktörüyle görüşecekmiş Ağaoğlu.
                      İlk 8 sonra 12 verdiler bu fiyatlara satmayacağımızı söyledik ama görüşmek için çok ısrar edilince davet ettik bu civarda tekliflerle devam ederlerse bi çayımızı içip gitmiş olurlar demiş.
                      K.bakmayın da para yok, sponsor da bulamıyor diye kaynak yaratmak için elindeki tek çare gençleri satmak olan bi Ağaoğluna güvenemiyorum ben. 15e Yusuf'u verir geliyor bana.

Lille CL ve gidersek Euro 2020de boy göstertip Yusuf'un iki istatistik kasması halinde kârın kralını yapıp satar. O yüzden nu kadar bastırıyor.
                      Bu stratejiyi bizde uygulayabiliriz ama gel gör ki ileriyi değil de daha çok(parasızlık yüzünden) anlık düşünen bi yönetim anlayışıyla karşı karşıyayız.

Bu transfer meselenin bu kadar dillenmesinde oyuncunun menajeri adı altında vole vurmayı bekleyen tayfa da yer almıyorsa ben futboldan zerre anlamıyorum.! Onlara sorsan en büyük Trabzonlulardır kesin ...
                      En son düzenleyen UNiVeRSeLoRD; 14.06.19, 03:08.
                      "BoX TO BoX"
                      ***ULAN!***

Yorum yap

• Yusuf gitmek istiyorsa her türlü gider. Lille şampiyonlar liginde mücadele edecek ve çıkan haberlerden bağımsız olarak da Yusuf’un gitmek istediğini düşünüyorum. Satmıyorum diyemeyiz, ne koparırsak kârdır diye bakıyorum.

Yorum yap

• Valla bal gibi de göndermezsin elinde tuttuğunda 1 sene oynamamazlık yapsın kendi kaybeder. Bu kadar çirkef olmanın alemi yok ama Yusuf'un da bunları görmesi lazım.!

Basında son 2 gündür çıkan haberler can sıkıcı.

Nwakaeme'nin 4m.€ya serbest kalma maddesi varmış isteyen Arap kulüplerine yüksek fiyattan kitlenmeye çalışılacak sanırım.
                          + Yusuf & A.kadir falan da cabası

Sanki geçen ay sonunda bi kaç takviye ile kadrosunu güçlendirirse şampiyonluğa oynar denilen takım biz değiliz !!!

Şu bankalar birliği zımbırtısı olmasın istiyorum (taraftarlığımı kenara koyarak) bakın o zaman görün takımda kim kalıyor ...
                          "BoX TO BoX"
                          ***ULAN!***

Yorum yap

• Artık günümüzde futbolcuyu zorla takımda tutamazsınız kusura bakmayın. Yusuf’un aldığı ücret belli. Ederi belli. Gitmek istemesini çok doğal görüyorum. Ama gönül istiyor ki 1 sene daha kalsın, Avrupa’da oynasın, şu an eden değeri 2’ye katlasın, bize daha çok faydası olsun. Ama 15 milyon Euro ve sonraki satıştan pay bana kötü gelmiyor. Bundan aşağısını zarar olarak görürüm.

Yorum yap

• Lille kulübü yetkilileri bildiğim çingene gibi. Kendi ellerinde bulunan Abdülkadir muadilindeki adama 60 milyon Euro istiyorlar.
                              Piyasa değeri 4 milyon Euro olan stoperlerine gelen 22 milyon Euroluk teklifi reddetmişler.
                              Ama bize gelince en değerli oyuncumuzu bedava almaya çalışıyorlar. Yok öyle yağma birader.
                              Med-cezir yaşamak istemeyen,içindeki MUSA'yı büyütmeli ,o vakit firavun zaten ölmüş olur...

Yorum yap

• Aslı UNiVeRSeLoRD tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                                Caner Osmanpaşa

Ağam bizimle eğlenir.

Bir "âh" ile bu âlemi virân ederim ben!

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X