Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

2018 - 2019 sezonu | Transfer Dosyamız

Çöküş
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Aslı Ertan ARTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Hiç sanmıyorum )) videolardan izlediğim kadarı ile kanım ısınmadı bu adama

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.

Kazım Koyuncu ( Allah rahmet eylesin )

Yorum yap

• #Trabzonspor Meksika Liginde Monarcas Morelia'da top koşturan 24 yaşındaki Edison Flores'i yakın takibe aldı. Bu sezon 27 maç 5 gol 4 asist ile mücadele etmiş. Transfermarkt göre güncel Piyasa değeri 1 milyon Euro. Peru Milli takımında da yer alıyor.
      Kimsin Sen? Şüphesiz Sen, Sen Değilsin!..

Yorum yap

• Aslı Koray Böyük tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        #Trabzonspor Meksika Liginde Monarcas Morelia'da top koşturan 24 yaşındaki Edison Flores'i yakın takibe aldı. Bu sezon 27 maç 5 gol 4 asist ile mücadele etmiş. Transfermarkt göre güncel Piyasa değeri 1 milyon Euro. Peru Milli takımında da yer alıyor.
        Bu arkadaş ile 2 yıl öncesinde ilgilenmiştik. O zaman yanılmıyorsam Belçika veya Danimarka'da oynuyordu. İyi bir on numara fakat bizim radarımızdan çıkmış olma ihtimali yüksek. Bence eski haberlerden bir derleme yapılmış, en uygun bu arkadaş görülmüş ve Yusuf'un gitme durumu var diye seçilmiş.

Olmaz bence...

Yorum yap

• Herhalde OGU gelmezse sürpriz olacak Ve eğer bu transfer olursa Afrikalı futbolcu artık almamalıyız. Takım dengeleri bozulur.
          En son düzenleyen SuperGaZi; 10.05.19, 10:58.

Yorum yap

• Kalecilerimizin gelişimi açısından ve kendisi de kabul edecekse Hakan Arıkan’ı almamızı isterim. Yedek olarak oturmayı ve kalecilerimizi desteklemesi şart tabi. Katkı sağlayacağını düşünüyorum. Sivasspor’dan Emre Kılınç’ı da takımımıza kazandırmak iyi olur diye düşünüyorum. Seneye sözleşmesi bitiyor ve yıllardır kendini geliştirerek devam ediyor. Ve de istikrarlı. Son 3 sezona baktım, her sezon 30’dan fazla maçta oynuyor, golleri, asistleri de azımsanamaz. Ve sadece 24 yaşında!

Yorum yap

• Aslı SuperGaZi tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Kalecilerimizin gelişimi açısından ve kendisi de kabul edecekse Hakan Arıkan’ı almamızı isterim. Yedek olarak oturmayı ve kalecilerimizi desteklemesi şart tabi. Katkı sağlayacağını düşünüyorum. Sivasspor’dan Emre Kılınç’ı da takımımıza kazandırmak iyi olur diye düşünüyorum. Seneye sözleşmesi bitiyor ve yıllardır kendini geliştirerek devam ediyor. Ve de istikrarlı. Son 3 sezona baktım, her sezon 30’dan fazla maçta oynuyor, golleri, asistleri de azımsanamaz. Ve sadece 24 yaşında!
              kaleye şehic
              ortasaha taylan
              ofansif elvis manu
              -TRABZONSPOR-

Yorum yap

• HamsiHaber Agu gündemde değil diyor.. Güzel haber bence

Yorum yap

• Azubuike,Awaziem,Umut Meraş ve Kadir Keleş,Oğuzhan Özyakup ve Golcü
                  BAŞIMIZDİK ALNIMIZ AK, YAŞAMI HEP BÖYLE SÜRDÜK, HARAM YEMEK GÜNAH YASAK, BİZ BABADAN BÖYLE GÖRDÜK

Yorum yap

• Samsunspor'dan Enes İLKİN muhakkak alınmalı
                    BAŞIMIZDİK ALNIMIZ AK, YAŞAMI HEP BÖYLE SÜRDÜK, HARAM YEMEK GÜNAH YASAK, BİZ BABADAN BÖYLE GÖRDÜK

Yorum yap

• ,Oğuzhan Özyakup ismi geciyor baya.

Yorum yap

• Sene başı ismi gündeme gelen Papy Djilobodji olabilir stoper olarak. Guingamp bu yılın altıncı ayına kadar sözleşme yapmışti kednisiyle.
                        Diğer ismi bizimle anilanlar;
                        Halil Dervişoğlu
                        Naoufel Khacef

Rodegella’nın durumu hala belirsiz. Bence yeni sözleşme bekliyor. İyi para gelen her yere gidebilir.

kampa yetişmesi çok önemli transferlerin. John Agu’ya herkes bitti gözüyle bakıyor. Bence olmayacak o isim. Eğer ön libero arıyorsak olmamali da zaten.
                        Başkan en az 3 en fazla 6 transfer demiş. Yusuf ve Abdülkadir bir sene daha bizimle. Avrupa’dan ceza gelmemesi durumda bu platformda göstermek istiyormuş oyunculari.

Sene başindan bu yana “çok iyi” olmasa da “iyi” sezon geçirdiğimizi düşünüyorum. Ünal hoca taktik, oyun okuma olarak belki iyi değildi ama eldeki alternatifsiz kadro ile iyi işler yapti. Bir bütün sahada olabildik. Kazanmaya çalişdik. Bunlar önümüzdeki seneler için umut verici. Bu sene transfer de hata yapmadan ilerlersek seneye şampiyonluk için en büyük aday biz oluruz. Şampiyon olamayız yine o ayrı.

Yorum yap

• rodalega bu sene babasının hayrına oynamıyor,
                          kaç yaşında adamın sahadaki lakayıt tavrının herkes farkında,
                          şu yaştan sonra oynayabileceği ve en iyi para alabileceği takımda zaten...

belli bir olgunluğa ulaşmış ve topu ayağında tutmayı beceren, takımı sahiplenecek bir forvet transferi yapılmalı...
                          efektif ortasahamız sayesinde pozisyona girmekte sorun yaşamıyoruz, ben yeni alınacak forvet elemanımızın büyük zorluk çekeceğini düşünmüyorum...
                          örneğin teofilo gibi bir cezasahası golcüsü, yani ne topu bir şekilde kaleye itmeyi başaran bir forvet bulduğumuz taktirde sırtımız yere gelmez diye düşünüyorum...

çok gol yememiz bence en büyük sorun,
                          potadaki takımlardan bile çok gol yemişiz,
                          25 topumuz direkte patlamış ve 5 maçta son saniye golüyle berabere kalmışız...
                          bu bilgiler aslında sorunun nerde olduğunu göstermekle kalmıyor, bağrıyor...

takımın boyunun kısa olması,
                          defans hattındaki genç oyuncular,
                          beklerdeki ve öniberodaki bu sene yaşadığımız sakatlıklar bunda başlı başına etken oldu...

ben bu sene 10 defa feleğin çemberinden geçip,
                          gs nin forvet parasına takım bütçesi kurup,
                          ligin bitmesine 3 hafta kalana kadar matematiksel olarak şampiyon olabilme ihtimalini diri tutan bu ekiple gurur duyuyorum...
                          *üstümüzdeki 3 takımın hakem desteği bir yana,
                          seneye inşallah çok daha iyi olacak...
                          -TRABZONSPOR-

Yorum yap

• Bence Fatih Öztürk'ü geri alalım...

Yorum yap

• Önümüzdeki sezon kadrosu:

Kaleciler : Uğurcan, Arda , Muzaffer

Sağ bek: Pereira , Kâmil Ahmet ( 1 yıl daha sözleşmesi var)

Stoperler: Hosseini , Hüseyin, Toure , Transfer

Sol bek: Novak , Transfer ( Umut Meraş)

Orta saha: Sosa, Onazi , Parmak , Transfer, Yusuf Yazıcı, Murat Cem Akpınar

Kanatlar : A.Ömür , Nwakaeme , Transfer, Transfer

Forvet : Ekuban , Transfer

Görüldüğü üzere Amiri , Olcay , Batuhan , Ibanez gönderilecek. Toure de gönderilebilir ama sözleşmesi devam ettiği için sıkıntı olabilir. Ayrıca o durumda 2 stoper ihtiyacı doğacak . Alınacak stoper lider özelliklerde ve eldekilerden daha kaliteli ve tecrübeli birisi olmalı.

Aynı şekilde orta sahaya ve forvete yapılacak takviyeler de takımda oynayacak ve katkısı tartışılmayacak isimler olmalı. Bence Ünal hoca Rodallega ile devam etmek istiyor ama daha genç ve kaliteli birisini bulmak gerekiyor. Mevcut durumda Ekuban çok iyi bir alternatif olur.

Transfer edilmesi gereken kanat oyuncularının ve sol bekin yerli oyuncu olması daha doğru olur. Eğer yabancı sınırı gelirse sıkıntı yaşamamak lazım . Eğer Bursapor düşerse Umut Meraş iyi bir alternatif olabilir . Bunun dışında Sivassporlu Emre Kılınç, Alanyasporlu Efecan Karaca ve Antalyasporlu Doğukan Sinik iyi alternatif olabilirler. Elden çıkarılması düşünülen oyuncular ile takas + bir miktar paraya olabilirlikleri varsa transferleri zor olmaz.

Yanı şöyle bir kadro oluyor ki , çok keyif verir :

Uğurcan
                              PereiraxxHüseyin TürkmenxxTransferxxNovak
                              SosaxxTransfer
                              AbdüşxxYusuf YazıcıxxNwakaeme
                              Transfer

Yedekler: Hosseini, Umut Meraş, Efecan Karaca, Onazi, Abdülkadir Parmak, Ekuban , Emre Kılınç

Görüldüğü gibi hem kaliteli bir 11 oluşuyor, hem de alternatifli bir kulübe. Çok da fazla para harcamaya gerek kalmaz.
                              Med-cezir yaşamak istemeyen,içindeki MUSA'yı büyütmeli ,o vakit firavun zaten ölmüş olur...

Yorum yap

• 3 tane nokta atışı transfer mevcut kadro üzerine çok şey katabilir.
                                1- Cristian Lema (kiralık)- stoper
                                2- Alison (bonservis-2-2,5)- ön libero
                                3- Gabriel Fernandez (kiralık)- santrafor
                                Santrafor için Cucho’da kiralanabilir. Muazzam yetenek ancak çok genç...
                                Oyuncu satılmadan 3-3,5 milyona halledilecek bir planlama. Çok zor olmasa gerek ki hiçbirinin maaşı 1-1,5 üzerine de çıkmamış olur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
                                İyi olmak kolaydır, zor olan adil olmaktır.
                                3G - Ganar/Gustar/Golear (Kazanmak / Zevk almak / Çok gol atmak

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X