Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

2019 - 2020 sezonu | Transfer Dosyamız

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Filip Novak ve Yusuf Sarı’nın sağlık durumuyla ilgili açıklama

Çekya milli takım antrenmanında aldığı darbe sonucu sakatlanan oyuncumuz Flipp Novak’ın milli takım doktoru tarafından yapılan ilk muayenesi ve tetkikleri sonucu sağ alt baldır soleus adelesinde kısmi yırtık tespit edilmiş olup ilk değerlendirmelere göre 6 hafta civarında sahalardan uzak kalacağı sağlık kurulumuza iletilmiştir. Tedavisine başlanan oyuncumuz Pazar günü Trabzon’a gelecek ve burada kulüp doktorumuz M.Hakan Ayaz tarafından tekrar değerlendirilerek tedavisine Trabzon’da devam edilecektir.

U21 milli takım kampında kasığındaki ağrıları nedeniyle kadrodan çıkartılan Yusuf Sarı ise Trabzon’a gelecek ve tedavisine burada başlanacaktır.

Hayatımda böyle bir lanet görmedim.
    Tam sakatlar döndü derken , Novak gitti şimdi de.
    Med-cezir yaşamak istemeyen,içindeki MUSA'yı büyütmeli ,o vakit firavun zaten ölmüş olur...

Yorum yap

• Sakat oyunculardan neredeyse bir 11 çıkaracağız..
      KIRK ALİMİ BİR DELİL İLE YENDİM.
      BİR CAHİLİ KIRK DELİL İLE YENEMEDİM.
      İmam Şafii

Yorum yap

• Aslı zulu tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Sakat oyunculardan neredeyse bir 11 çıkaracağız..
        Ampute liginde olsak garanti şampiyonluk...

Yorum yap

• Burası transfer başlığı ya istediklerimi yazayım:
          İşinin ehli kondisyoner,
          İşinin ehli antrenör,
          İşinin ehli fizyoterapist,
          İşinin ehli Doktor...

Futbolcu falan istemiyorum.
          Bir "âh" ile bu âlemi virân ederim ben!

Yorum yap

• Takımda verim alamadığımız bazı oyuncuların yerine daha yüksek verim elde edebileceğimiz isimlere yönelmek lazım. Ayrıca madem gelir olmadan oyuncu alma şansımız yok, bonservissiz oyunculara yönelmemiz gerekiyor.
            Japon pazarında aradığımız nitelikte oyuncular bulabiliriz. Özellikle 10 numara pozisyonu için ki ben daha ziyade 8,5 taraftarıyım. Orta sahada yeterince boşluk veriyoruz çünkü.

1- https://www.transfermarkt.com.tr/ser...spieler/329013
            Tam bir forvet arkası. Dribbling, şut ve skor üretme konusunda oldukça başarılı. Yaşı da dikkate alındığında çok faydalı bir transfer olabilir. Bu arada maaş maliyeti de çok düşük olacaktır.

2- https://www.transfermarkt.com.tr/gab...spieler/285020
            İşte tam da aranılan 8,5 bu çocuk. Pasör özelliği harika.

3- https://www.transfermarkt.com.tr/fabio-lima/profil/spieler/179054
            Ofansif orta saha olarak verim alabileceğimiz ancak bonservisi olması nedeniyle zor gözüken transfer.

4- https://www.transfermarkt.com.tr/mar...spieler/269878
            Yusuf'un yerini doldurabilecek özellikte bir oyuncu. Stil olarak benziyorlar da.

İyi olmak kolaydır, zor olan adil olmaktır.
            3G - Ganar/Gustar/Golear (Kazanmak / Zevk almak / Çok gol atmak

Yorum yap

• benim aklıma gelen isim robinho.
              -TRABZONSPOR-

Yorum yap

• Aslı ertu tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                benim aklıma gelen isim robinho.
                Uzak dursun...

Mert Hakan iyidir...

Yorum yap

• oğuzhan dedikodusu arttı,
                  okay instagramda takımından ayrılacağını belli etti,
                  mert hakan sözleşme imzalamadı...

kadroda onazi-doğan-obi-sosa-parmak-kamil...
                  bence elimizde birkaç kurşun varsa bunu sağ açık veya on numara mevkilerinde harcamalıyız...
                  -TRABZONSPOR-

Yorum yap

• Trabzonspor'dan Celta Vigo'ya transfer olan Okay Yokuşlu'nun sosyal medya hesaplarından takımının paylaşımlarını silmesi iddiaları da beraberinde getirdi.

Trabzonspor'da Celta Vigo'ya transfer olan Okay Yokuşlu için Trabzonspor iddiası ortaya atıldı.

Geçtiğimiz sezon başında Trabzonspor'dan Celta Vigo'ya transfer olan Okay Yokuşlu'nun İspanya macerası istediği gibi gitmedi. Yıldız futbolcu, La Liga'da bu sezon sadece 4 maçta oynayabilirken, takımına dair fotoğrafları hesabından sildi. Bu durum kulüpten ayrılacağı ya da kiralanacağı konusundaki iddiaları gündeme getirdi. Onazi'nin nasıl döneceğinin bilinmemesi sebebiyle sert bir oyuncu takviyesi yapma amacında olan Trabzonspor, eski futbolcusu için devreye girebilir. Bordo mavililerin Okay için kiralık teklifi yapması gündeme gelebilir.

Yorum yap

• Bence Fatih Terim alır.

Yorum yap

• Aslı SuperGaZi tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Bence Fatih Terim alır.
                        Bende aynı düşüncedeyim...

Zamanında el freni diyenlere hemşehrim olduğundan mıdır nedendir bilmem hep kızardım ama galiba gerçekten el freni bu çocuk. Bizim oyunumuzu ileri taşıyabilir belki ama çokta fark yapacağını düşünmüyorum. Bu saatten sonra bizi Okay kesmez, kesmemeli...

Bize daha iyi bir 6 numara lazım. Açıkçası, Okay geleceğine Majid devam etsin daha iyi...

Yorum yap

• Prensip olarak giden oyuncunun da hocanın da tekrar takıma gelmesine karşıyım.
                          İstanbul'un üç malum takımında değil, forma giymiş, antrenmanına çıkmış oyuncunun, bırakın transfer edilmesini Trabzon'a sokulmasına bile karşıyım. İlk kuralın tek istisnası Fatih Tekke, ikincisinin Sosa oldu. Okay ikinci bir istisna olur mu? Daha iyisini bulamadığımız takdirde olur.
                          Oğuzhan Özyakup'a gelince: Iskartaya çıkmış İstanbul posası almaya meraklıysak olsun. BJK'nin şimdiki başkanı Trabzonlu. İyi oyuncularını almak, ve üstüne sifonu çekeceklerini kakalamak istediğinde aklına gelecek camianın Trabzonspor olacağından şüpheniz olmasın.
                          Açıkçası Özyakup tarzı bir transfer yapılırsa yönetime abdest akıp söverim.
                          Bir "âh" ile bu âlemi virân ederim ben!

Yorum yap

• Aslı Ertan ARTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Bende aynı düşüncedeyim...

Zamanında el freni diyenlere hemşehrim olduğundan mıdır nedendir bilmem hep kızardım ama galiba gerçekten el freni bu çocuk. Bizim oyunumuzu ileri taşıyabilir belki ama çokta fark yapacağını düşünmüyorum. Bu saatten sonra bizi Okay kesmez, kesmemeli...

Bize daha iyi bir 6 numara lazım. Açıkçası, Okay geleceğine Majid devam etsin daha iyi...
                            Abi biz hızlı futbol oynamaya çalışıyoruz. Takımdaki her topçuda buna uymaya çalışıyor. Bu yönden dediğin gibi Okay bize fren yaptırır diye düşünüyorum bende. Kötü topçu olduğu için değil ama gözümüze hoş gelen ve görmek istediğimiz futbolu istiyorsak Okay bize lazım değil. Onazi nasıl döner bilmiyorum ancak onun topu olup gitmeleri bile bize seviye atlatırdı şu takımda. Okay, Fenerbahçe’ye giderse cuk diye oturur o takıma. Ersun’un işine gelir.

Yorum yap

• bu takıma ne yapıp ne edip 10 numara transferi yapılmalı...
                              bunun dışında transfer edilen her oyuncu gereksizdir...
                              her mevki bir şekilde idare eder,

10 numara almazsak topu rakibe vermeye devam ederiz,
                              vakame nin tek başına herkesi çalımlamasını bekleriz,
                              sorloth un maç boyu beygir gibi her tarafa koşmasını bekleriz,
                              sari nin tek başına köşede saçmalamasını izleriz...
                              -TRABZONSPOR-

Yorum yap

• Bir sağ bek alternatifi aldılar mı? Almadılar.
                                Bir sol bek alternatifi aldılar mı? Almadılar.
                                Bir forvet alternatifi var mı? Yok.
                                Wakayeme alternatifi var mı? Yok.
                                Sağ kanat? Adam yok.
                                Takımın ilk 11’in değişmez oyuncusu olan Yusuf Yazıcı’nın yerine adam aldılar mı? Hayır.
                                Peki bunca senedir en önemli eksiğimiz olan ön liberomuz var mı? KESİNLİKLE YOK.

Adam harcamayı iyi beceriyoruz. Şu takımın tüm eksikleri belli olmasına rağmen almayan da Ünal Karaman değil. Yönetim. Bizi krizden çıkaran ise Ünal Karaman, yönetim değil!
                                En son düzenleyen SuperGaZi; 03.12.19, 01:28.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X