Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Keşfedilmeyi Bekleyen Yıldız Adayları

Çöküş
X
 
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

 • Keşfedilmeyi Bekleyen Yıldız Adayları

  DRAGOS NEDELCU

  Mevki: Ön Libero, Hakim Ayak: Sağ Ayak, Uyruk: Romanya

  Doğum Tarihi: 16.02.1997

  Sözleşme Bitimi: 30.06.2022

  Piyasa Değeri: 2 - 2,5 milyon Avro

  Takım: Steau Bucuresti

  Öncelikle oyuncunun genç sayılabilecek bir yaşta olduğunu belirtelim. Oyuncu defansif orta saha olarak görev yapmaktadır. 189 cm boyunda ve güçlü bir fiziğe sahip. Fiziksel olarak gelişime oldukça açık bir oyuncu. Ön libero oynamasına rağmen -en dikkat çekici özelliği- iyi bir top tekniğine ve pasör bir oyun yapısına sahip. Top kazanma özelliği de oldukça yüksek. Türkiye ligi baz alındığında üst sıraları zorlamak isteyen takımlar için sadece kesici özelliği olmayan aynı zamanda oyun kurma yeteneğine de sahip defansif orta sahalar olmazsa olmaz olmalı.

  Top kapma özelliğinin yanı sıra, oyun zekasının da oldukça yüksek olduğunu düşünüyorum. Hava hakimiyeti de hiç fena sayılmaz. Oyun tarzını biraz daha rakibi ısırgan ya da yıpratıcı yönde geliştirmesi gerekmektedir. Gelişime çok açık oyuncunun oyun stili Okay Yokuşlu'yu andırmaktadır. Hatta Okay'a nazaran oyuncu daha hızlı oynama yeteneği mevcut. Özellikle pas ve saha görüşü üst düzey sayılabilecek bir oyuncu olabilme potansiyeli çok yüksek.

  Oyuncunun eksik yönü ise çabukluğu ve hızı. Bu konuda çalışması şart. Pozisyon bilgisi fena olmasa da çabukluk konusunda sıkıntı yaşamaktadır. Dripling özelliği oldukça iyi. Henüz çok popüler olmadan yapılabilecek en önemli transferlerden biri olacaktır. Hem gelecek adına çok iyi bir yatırım hem de yüksek verim alınabilecek özellikte bir oyuncudur.

  http://www.transfermarkt.com.tr/drag...spieler/295868

  https://www.youtube.com/watch?v=UUexU8JiB5A


  İyi olmak kolaydır, zor olan adil olmaktır.
  3G - Ganar/Gustar/Golear (Kazanmak / Zevk almak / Çok gol atmak
Hazırlanıyor...
X