Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Onur Recep Kıvrak

Çöküş
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• 3.golde her frikikte yaptığı gibi bir köşeyi boş bıraktı ve bu huyundan vazgeçmeyecek. Bu nedenle Kaleye gelen frikiklerde barajı gecen çoğu top ya direk gol olur , ya da bugünkü gibi devamında. Sabri bile frikikten gol atıyordu yani , ne denir ki ?

Bu arada karşı karşıya pozisyonlarda en iyilerden. Çok iyi büyüyor kalede.
    Med-cezir yaşamak istemeyen,içindeki MUSA'yı büyütmeli ,o vakit firavun zaten ölmüş olur...

Yorum yap

• Gereksiz yere gördüğün kart haricinde iyiydin kaptan.

Yorum yap

• Maç kurtaran Onur hallerinden çok daha fazla görmeliyiz Kaptan.

Yorum yap

• Daha iyi olacaksin insaAllah kaptan.

Yorum yap

• Eey gidi Onur.
            Seni bende cok savundum ama artik gitme vaktin geldi.
            Bu son hareketin ile, seni seven taraftari yine hice saydin. Aslinda o formayi yere biraktigin gun seni kapidan kovmalari gerekiyor du.

Simdi bazilari yine "yok oyle degil, yok boyle degil, yok bilmedigin" seyler var diye dusunur. Bilsem ne, bilmesem ne? Bunca sevenini hice sayacak kadar salak olan bir "profesyonel" ile karsi karsiyayiz.

Yorum yap

• Beni bilenler bilir, Onur için hep aynı şeyi söyledim.
              Abim yada kardeşim olsa onun kadar severim diye.
              ama son zamanlarda ki yaşananlar ne yazık ki bende ki saygı ve sevgisini azalttı.
              Onur'u çok sevdiğimiz zamanlarda bu takımdan ADAM gibi göndermeliydik. bunu başaramadığımız için bu gün bu rezil günlerden geçiyoruz.
              Biz onu, o ise Trabzonspor'u sahiplendi. Biz ona o ise Trabzonspor'a istediğini yaptırabileceğini sandı.

Kulüp olarak ne yazık ki futbolcularımız ile adam gibi ayrılmayı beceremiyoruz. Neden, nasıl oluyor bilmiyorum ama beceremiyoruz. 10 yıllık kaptanımız ile bile bu şekilde ayrılmak bizim adımıza utanç kaynağı.

Her ne olursa olsun bu olayların bu noktaya gelmesinde Onur kadar dış etkenlerin hatta biz taraftarların bile suçu var.
              O nedenle, Onur'un bu saatten sonra Trabzonspor'dan isteyeceği maddi olgular bir eleştiri unsuru olmamalıdır.
              Hak aramak ve eleştirmek, küfrederek, hakaret ederek, karşındakini aşağılayarak olmaz.
              Eleştiri ciddi emek isteyen bir sanattır.

Yorum yap

• Sözleşmesi karşılıklı anlaşarak fesh edilmiştir.

Fesih sırasında kendisine 500 bin Euro ödenmiş, kalan para da taksitler halinde ödenecek şekilde anlaşılmıştır.

6 senesi üst düzey olmak üzere kulübe 11 senesini veren , son 5 yılında takım kaptanlığı yapan , çok önemli performanslar gösteren bir futbolcu olarak hatırlayacağım kendisini. Bazı yanlışları oldu ama ihanet ettiğine kesinlikle inanmıyorum. Allah yolunu açık etsin. Çok daha güzel bir ayrılık olmalıydı kendisiyle.

Konu taşınmıştır.
                Med-cezir yaşamak istemeyen,içindeki MUSA'yı büyütmeli ,o vakit firavun zaten ölmüş olur...

Yorum yap

• Her ne olursa olsun. Onur böyle bir vedayı haketmiyordu. Her oyuncu gün gelir takımdan ayrılır. Ama uygun bir veda şekli olmalı. Yolun açık olsun kaptan.
                  Önce Had'dini bileceksin...Gerisi Okuyarak Öğrenilebilir....

Yorum yap

• Kaptanın böyle veda etmesini hiç istemezdim ama futbolu bırakıp Trabzonspor'lu Onur olarak kalması herkesin yapabileceği bir hareket değil yolun açık olsun Kaptan..
                    #1 KAPTAN ONUR RECEP KIVRAK 61#

Yorum yap

• Yorum yap

• Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X