Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

STSL 18. HAFTA | Trabzonspor 2 - 4 Medipol Başakşehir | Maç Sonucu

Çöküş
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Medipol Başakşehir'i yenmek istiyor isek yapmanız gereken şeyleri yazıyorum;

1) Maçın başından sonuna kadar önde basarak rakibin üstün olduğu pas oyununu ve topa sahip olmasını engellemek. Özellikle Epureanu ile başlayan pas trafiğini engellemeyi başarırsak oyun planlarını bozmuş oluruz. Bu işi gs maçında çok iyi yapmıştık.

2) Seyircinin sürekli maçın içinde kalmasını sağlamamız gerekiyor. Bunun için takımın akor anlamında erkenden maçtan kopmaması gerekiyor. Bu şekilde hem rakibi hem de hakemi baskı altına alabiliriz . Hakem arkadaş baskı altında kalabilecek bir yapıda.

3) Sosa'nın oynamasının zor olduğu söylense de hâlâ umudum var. Oynaması çok önemli. Sahada takıma lider lazım. Ayrıca takımın oyununda en önemli oyuncu konumunda şu anda.

Şartlar uygun olursa yaklaşık 35 bin kişinin olacağı bir atmosferde maçı kazanma şansımız yükselir. Diğer şekilde Başakşehir her anlamda bizden daha avantajlı .
    Med-cezir yaşamak istemeyen,içindeki MUSA'yı büyütmeli ,o vakit firavun zaten ölmüş olur...

Yorum yap

Uğurcan

Pereira Hüseyin Toure Novak

Kamil

Yusuf

Abdülkadir Ömür Nwakaeme

Ekuban

Rodallega

Başakşehir maçı muhtemel 11 bu şekilde

Yunus Emre Sel

Yorum yap

Umudum var mi,
        Korkum var mi,
        Heyecanli'miyim,
        Tedirgin'miyim,

Ne hissettigimi de bilmiyorum ki bu mac icin.
        Bir surpiz olur, mac atmosferi ile takim eksiklerin yerini aratmaz diye dusunuyorum. Bir yandan da mevkilerinin adami olmadiklari icin bocalayacagiz diye dusunuyorum.

Aklim, duygularim, heveslerim cok karisik.

Verstuurd vanaf mijn SM-G965F met Tapatalk

Yorum yap

Maç atmosferi transferin bitmesiyle düştü. Böyle düşük beklenti ile galip gelme şansımız artıyor. Bunu yine buraya bırakayım. Erken gol yemezsek maç bizim inşallah.

Yorum yap

Zor maç,
            ilk maç olmasının avantajı telafi etme şansı...

Dun ve bugun 2 rakip berbat oyunla galip geldi,
            ikisi de neredeyse havlu atmış rakiplerle oynadı...

Ibb ye sansımız pek tutmuyo,
            Sosa, diger 16 maci dusunerek riske edilmemeli...

Bu kalan 17 macta şansımız yaver gitsin, amin...
            -TRABZONSPOR-

Yorum yap

Bu sabah umre içim Suudi Arabistan'a gidiyorum.
              Maçı izleyebilmek için her türlü yolu deneyeceğim, umarım izlerim , umarım kazanırız, umarım kaldığımız yerden devam ederiz.
              Med-cezir yaşamak istemeyen,içindeki MUSA'yı büyütmeli ,o vakit firavun zaten ölmüş olur...

Yorum yap

Aslı Yaşar Karlıklı tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Maçı izleyebilmek için her türlü yolu deneyeceğim, umarım izlerim , umarım kazanırız, umarım kaldığımız yerden devam ederiz.
                Rabbim kabul etsin ) dua et bizlere de . Ben nedense bu maçtan hiç korkmuyorum 2 0 veya 2 1 yeneriz gibi geliyor bana .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
                Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.

Kazım Koyuncu ( Allah rahmet eylesin )

Yorum yap

Yaşar abi Allah kabul etsin. Bizlere de dua et.

Maç saatinden sonra haftaya lider olur muyuz hesapları yapmayı nasip etsin Allah
                  "Zehir olmayan madde yoktur; zehir ile ilacı ayıran dozdur"

Yorum yap

Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah, güle güle gidin, güle güle gelin...

Bende Serkan MİLETLİ 'ye katılıyorum. Ölmüş eşek kurttan korkmaz.

Yeneceğiz inşallah...
                    En son düzenleyen Ertan ARTAN; 20.01.19, 13:22.

Yorum yap

Acayip stres başladı yine bende

Yorum yap

Başakşehir tamamıyla 3. ve 2. bölgede top çevirip Robinho ve Visca ile aralara sızmaya çalışacağı bir kadro çıkarmış. Enteresan şekilde bu bizim lehimize olabilir. Epureanu’nun üzerinde maç boyu baskı kurmak lazım.
                        "Zehir olmayan madde yoktur; zehir ile ilacı ayıran dozdur"

Yorum yap

Aslı menesf tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Başakşehir tamamıyla 3. ve 2. bölgede top çevirip Robinho ve Visca ile aralara sızmaya çalışacağı bir kadro çıkarmış. Enteresan şekilde bu bizim lehimize olabilir. Epureanu’nun üzerinde maç boyu baskı kurmak lazım.
                          Açıkçası, hem Robinho hemde Arda'yı görünce bende böyle düşünmeye başladım.

Bence maçı alırsak bunun ilk sebebi rakibin dirençsiz tarafı ile taraftarımızın katkısı olur sanıyorum...

Yorum yap

Selam Uşaklar ha bu gavur memleketinde işime yarayacak bir link verin bana lütfen?
                            Bir "âh" ile bu âlemi virân ederim ben!

Yorum yap

Golü yemişiz be. Bu hiç mi hiç iyi olmadı. Maç tam onların istediği gale gelecek şimdi. Offff!
                              Bir "âh" ile bu âlemi virân ederim ben!

Yorum yap

Hadi annen donunu bağlasın derdi bizim eskiler...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X