Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

STSL 18. HAFTA | Trabzonspor 2 - 4 Medipol Başakşehir | Maç Sonucu

Çöküş
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Buraya kadarmış. Her rüyanın bir sonu var.
    "Gençlerimiz" diye diye gördük ebemizin lizozom keseciğini...
    En son düzenleyen Poetricus; 20.01.19, 17:56.
    Bir "âh" ile bu âlemi virân ederim ben!

Yorum yap

Malatya macina dönecek,
      ne yaptığımız belli değil...
      ​​
      -TRABZONSPOR-

Yorum yap

Abdüş hiç yok kamil yok ortasaha hiç yok novak kaçırdı rode kaçırdı bir risk aldık 1 gol atsaydık gs maçı gibi fark olurdu atamayınca yedik . 2. Golün başında faul var bazı pozisyonlar hakem hiç iyi değildi. Bir önceki yönetime giydiriyorum onların payı çok bu mağlubiyette.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
        Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.

Kazım Koyuncu ( Allah rahmet eylesin )

Yorum yap

Aslı Poetricus tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Buraya kadarmış. Her rüyanın bir sonu var.
          "Gençlerimiz" diye diye gördük ebemizin lizozom keseciğini...
          Transfer yasağını gençlerimizi kazanmak için olumlu buluyoruz diyen pos bıyıklıyı görsem tüm sinirimi kusarım o derece sinirliyim.
          Dalga geçtiler resmen.
          Çocuklara da gereksiz yük bindirdiler hepsi birer Barış Memiş olma yoluna girerse bilin ki sorumlusu gereksiz yük bindiren yönetimdeki bunun gibi gereksiz bi kaç insandır.

Bu maç geçti gitti hakeza lig de öyle ilk 4-5e girip ne yapıp edip Türkiye Kupasını almamız lazım.!

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

"BoX TO BoX"
          ***ULAN!***

Yorum yap

Aslı UNiVeRSeLoRD tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Transfer yasağını gençlerimizi kazanmak için olumlu buluyoruz diyen pos bıyıklıyı görsem tüm sinirimi kusarım o derece sinirliyim.
            Dalga geçtiler resmen.
            Çocuklara da gereksiz yük bindirdiler hepsi birer Barış Memiş olma yoluna girerse bilin ki sorumlusu gereksiz yük bindiren yönetimdeki bunun gibi gereksiz bi kaç insandır.

Bu maç geçti gitti hakeza lig de öyle ilk 4-5e girip ne yapıp edip Türkiye Kupasını almamız lazım.!

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
            Ne desinler bu yasağa sebep olanlara küfür ediceksin yazık günah .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
            Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.

Kazım Koyuncu ( Allah rahmet eylesin )

Yorum yap

Sağlık olsun.

Yorum yap

Bugün kadroda takıma abilik yapabilecek tek bir isim olsaydı bu maçı kazanırdık. Adı Sosa ya da Olcay farketmezdi. İkisi de liderlik yapabilecek adamlar.

Ortasahamız yol geçen hanıydı resmen. Yusuf ve Abdülkadir hala tamamlayıcı oyuncular. Üstlerine bu kadar sorumluluk yüklemeye devam edersek yazık olacak çocuklara. Ne olursa olsun yapacağım ilk değişiklik Roda-Sefa değişikliği olurdu. Ortasahada al ver yapacak oyuna dinamizm katacak bildiğimiz tek isim Sefa.

Sosa döndüğü zaman inşallah yedeğe çekilen Ekuban olmaz.

Pereira sezonu kapattı. İşler felakete gidiyor. Hala cezayı erteleme ihtimalleri falan varsa yapsınlar.

Şu şartlarda Olcay’ı affetmemek çok büyük hata olur çok büyük.
                "Zehir olmayan madde yoktur; zehir ile ilacı ayıran dozdur"

Yorum yap

Olmadi, takimin maestro suz saha da olmasi bu sonucu getirtti. Tabi ki hakemin de etkisi cok buyuk oldu. Yine verilmeyen bie penalti var. Cok tepkisiz bir camia yiz. Ya asiri tepkisiz ya asiri tepkiliyiz. Usta doneminde gs macinda ki hakeme duduk astirttik. Bunu yapmamiz lazim yapamiyorsak da o hakemi macimiza verdirtmemek lazim.

Yol gecen hani oldu ya, yeter artik bir tepki verin. Dis dunya ile iliskinizi noye kesersiniz. Neden susar neden dilsiz, kor ve sagir oldugunuzu gosterirsiniz???

Verstuurd vanaf mijn SM-G965F met Tapatalk

Yorum yap

Bu hakem bizi hep katlediyor. Maçtan önce açıklama yapsaydık baskı oluştururduk. Yapmadık, ezdi geçti.
                    Tek sorun tabiki hakem değildi. Oyuncumuz yoktu takımda.
                    Bu arada yeniden tebrikler Muharrem Usta!

Yorum yap

Biz neyin mücadelesini veriyoruzki insanı herşeyden soğutuyorlar yazılmış bir tiyatro sonucu belli herkes ona göre oynuyor olan bize oluyor işte diyecek birşey yok adaletsiz bir ülke..
                      #1 KAPTAN ONUR RECEP KIVRAK 61#

Yorum yap

Maçı telefonumdaki BeinConnect uygulamasından izlemeye çalıştım. İlk yarıda çok kesik kesik izledim , 2.yarıyı ise tamamen izledim.

Öncelikle maçtan önce yaptığım analizde de belirttiğim gibi önde basarak başladık ve Başakşehir' e çıkarken çok hata yaptırdık. Yine maçtan önce dediğim gibi yakalanan pozisyonları atmak lazımdı ama değerlendiremedik . 25.dakikadan sonra ise Başakşehir bilinsin futbolunu oynamaya başlayınca bu defa orta sahamız yumuşak kaldı ve çok rahat geçmeye başladılar. Kaliteli ayakları olduğu için de kalemize attıkları 4 şutta 2 tane gol yaptılar. 1.golde çok büyük bir Arda ustalığı, 2.golde de başlangıcı faul olan ve devamında da Robinho'nun mükemmel asisti ve Clichy'nin ustalık kokan son vuruşu ile biten pozisyonlar vardı.

2.yarıya da yine çok erken bir gol yiyerek başladık. Yediğimiz o golde de Arda'nın faul yaptığını düşünüyorum. Ama 3-0 geriye düşmemize ve kulübeden hamle şansı olmamasına rağmen oyuncuların gösterdiği duruş ve istekleri ile maçtan hiç kopmadık. Hatta 3-2 yi biraz daha tutabilseydik maçı berabere bile bitirebilirdik. 4.golde ciddi bir kaleci hatası olduğunu söyleyebilirim. Uğurcan benzer golü aynı şekilde Rize maçında Umar'dan yedi. Bu maçta yediği daha beterdi.

Ahmet Ağaoğlu'nun maç sonu açıklamalarını görünce pozisyonlara daha dikkatli baktım . 1-0 dan sonra verilmeyen penaltı, yediğimiz 2.gol vr 3.gol öncesinde verilmeyen fauller ile direk sonuca etki eden hatalar yaptı hakem. Aslında bjk maçında yaptıkları bundan daha beterdi ama o maçtan sonra çok fazla tepki göstermedik, sonucu bu oldu. Bu akşam hem ince ince hem de herkese gösterir şekilde doğrandık. Zaten maçtan önce kağıt üstünde ve mantıken hiçbir şekilde kazanamadığımız maçı bir de hakemin yanlı tutumu eklenince kazanmamız imkansız oldu.

Gecenin yenilgi kadar üzücü diğer haberi de Pereira nın sakatlığı oldu. Bu nasıl bir şeydir bilmiyorum ama önce sezonun en iyi oyuncusu Sosa, ardından yine en iyilerden Onazi , en son olarak da en istikrarlı oynayan ve sahadaki en hırslı oyuncumuz olan Pereira sakatlandı. Her kimin gözü değmiş, her kim maşallah demeden övmüşse bayağı etkilemiş takımı. Hem transfer yapamıyoruz, zaten elimizde eksik oyuncu var , 17 yaşında çocukları kadroya almak zorunda kalıyoruz, bir de en iyi oyuncuların sakatlanıyor. Ünal Hocaya inanılmaz acıyorum. Eli kolu bağlanmış durumda.

Dediğim gibi takım 3-0 a rağmen oyundan hiç düşmeyerek, sürekli isteyerek ve maçın sonuna kadar taraftara maça ortak olma heyacanını yaşatarak yenilgiye rağmen tebrik edilmeyi haketti. Stada gelen taraftar da zaten maçtan sonra takımı alkışlayarak hakkını verdi.

Attığımız 2 gol de muhteşemdi yalnız. İlk golde Ekuban'ın vuruş kalitesi ve oyun zekası, 2.golde de Yusuf'un mükemmel vuruşu görülmeye değer olaylardı. Arada kaynamamalı.

Uzun zamandan sonra ilk defa bir teknik direktör taraftarın büyük kesimi tarafından takdir gördü. Bu olay bile Ünal Hocanın ne kadar büyük bir başarıya ımza attığının göstergesidir. Sadece sahada oynanan futbol ile de değil, aldığı zor kararlar ile sürekli kelle koltukta gezmesine rağmen takım sürekli ileri doğru gidiyor. Elinde bundan çok daha iyi kadrolar olan adamların yaşattığı rezilliklerden sonra Ünal Karaman'ın oynattığı futbol hem keyif veriyor, hem de taraftarın gözünde Ünal Karaman' ı daha da değerli hale getiriyor. Çok takdir edilesi bir duruş gösteriyor. Tebrik etmek lazım.
                        En son düzenleyen Yaşar Karlıklı; 20.01.19, 22:02.
                        Med-cezir yaşamak istemeyen,içindeki MUSA'yı büyütmeli ,o vakit firavun zaten ölmüş olur...

Yorum yap

Yurt dışında olduğum için maçın tamamını izleyemedim. Özetlerden ne kadar sağlıklı yorum yapılır bilmiyorum. O yüzden hatam olursa lütfen hoşgörün.
                          Baskı yaptığımız dakikalarda pozisyonlar bulmuşuz. Ama şutlar ve son hamleler fena halde yanlış. Amatör küme oyuncularının yapmayacağı hatalı vuruşlar... Sonuç bize karşı her zaman işleyen kural: Atamayana atarlar.
                          İlk golde savunmamız resmen Walking Deads'tan gelen zombiler sürüsü. İkinci golün evveli faul, ama kim takar ve kim takacak. Üçüncü golde Ekuban'a yapılan da açık faul ama Meler annesinden nefret ediyor galiba... Son golde kaleciye yükleniyoruz ama savunma canlı cenazeler koalisyonu.
                          Belki çok iyi bir futbol ortaya koymadık, belki acemice pozisyon harcadık, bu hakkımızın yendiği gerçeğini değiştirir mi? Savunma evlere şenlik, belki de orta sahanın yetersizliği yüzünden üzerine aşırı yük bindiğinden olabilir. Haksızlık etmek istemem.
                          Sonuçta ortada ağır bir mağlubiyet var, inşallah her şeyi beklediğimiz gençleri bu ağır yükün altında kaybetmeyiz.
                          Hakkı yenen Trabzon, rakip yüce Bacanak'ın takımı...Susalım yoksa keserler şeyimizi...Yani sesimizi!

Bu arada Abdullah Avcı,
                          Yaptığın o kibir dolu, küçümseyici açıklamadan sonra bütün sülalene Şahin K.'dan selam olsun!
                          En son düzenleyen Poetricus; 21.01.19, 09:08.

Yorum yap

koca ülkede kıç kadar Trabzon ilinden herkes korkuyor ya ne diyeyim bu düzene...ula alt tarafı 1 şampiyonluk alırız nedir bu şehire gareziniz neden bu kadar üstüne geliyorsunuz...illa ki o sahada birinin ölmesi mi lazım adalet sağlanması için derdiniz o mu...sosyal medyada ve forum sitelerinde bizim taraftarların bazılarını görüyorum okuyorum küçük dilimi yutuyorum...neymiş kapasitemiz buymuş iyi oynamamışız hakemle ne ilgisi var diye...yahu ne diyorsunuz siz kafayı mı yediniz yarım saat adamlara top göstermedik ne yapacaklarını şaşırdılar..benim takımım iyi oynar kötü oynar sahadaki maçı yöneten kişi adalet sağlamak zorundadır X takım nasılsa kötü oynuyor bir de ben doğrayayım deme hakkı yoktur... o baskıdan sonra ani atakta golü yedik eyvallah ama golden 2 dakika sonra adam penaltımızı vermiyor yahu bunun iyi ya da kötü oyunla ne alakası var..penaltı kazanacaz ve yüzde 90 gol olma şansı var eee kim bakar kötü oyuna ya da iyi oyuna...o dakkaya kadar akbilspor top mu oynuyordu da gol attı...adamın burnu kanamış faul verme ayak tarak kemiği kırılmış faul verme eee itiaz etti diye cart kart ver..koca kafa arda efendi adamın ayağına basıp faul yaparak topu alsın gol olsun faulu verme ondan sonra kötü oynamışız...bir yürüyün gidin be sizin gibi taraftar olmaz olsun...o sahada o taraftar o hakeme gereken tepkiyi veremedi ya en çok üzüldüğüm şey bu...artık kanaat getirdim dünyanın en iyi kadrosunu da kursak son haftaya 10 puan önde de girsek bunlar bizi şampiyon yapmayacaaaakkklaaarrr...nokta...tiyatro izlemeye devam...yapacak bir şey yok...

Yorum yap

Turan AKYILDIZ
                              Yazdığınız her kelimenin altına imza atarım.

Yorum yap

@Turan Akyıldız

Bir de çıkıp "hakemi de yeneceksin" diyen tayfa var. Kulübede 8 tane 18-19 yasında çocukla maça çıkıp hakemi de yenmenin kolay olduğunu sanıyor.

Med-cezir yaşamak istemeyen,içindeki MUSA'yı büyütmeli ,o vakit firavun zaten ölmüş olur...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X