Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

STSL 18. HAFTA | Trabzonspor 2 - 4 Medipol Başakşehir | Maç Sonucu

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• SuperGaZi
    yanıtladı
    Aslı TSerdarSx tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Maçın tamamı yok mu SuperGaZi
    Var ama yüklenmedi henüz.

Bir yorum yaz:

• TSerdarSx
    yanıtladı
    Maçın tamamı yok mu SuperGaZi

Bir yorum yaz:

• Recep ALKAN
    yanıtladı
    Bu ülkede hiçbir takım ve camia hakemi yenmek zorunda da değil, hakemi yanına çekmek zorunda da değil.
    Hakem. Adı üzerinde, bir anlaşmazlığı çözecek tarafsız kimse demektir. Neden bir hakem, bir tarafın yanında olsun ki ?
    Neden bir tarafa yarayacak kararlar versin ki ?
    Trabzonspor'un rakibi sahada ki 11 kişidir. Çıkar oynar, kazanır yada kaybeder.
    Görüldüğü kadarı ile Trabzonspor sahada ki rakibini yenecek futbolu bir şekilde oynuyor. Ek nedenler ise kaybetmemize neden oluyor.
    Siyasi nedenlerle en iyi futbolcuların başka takımlara gönderildiği bir mecrada (Robinho transferi) Trabzonspor 8 hakemi birden ne yazık ki yenemez...
    Bunu anlamayan, anlayamayacak olan varsa zaten futbol izleyiciliğinden istifa etsin

Bir yorum yaz:

• Turan AKYILDIZ
    yanıtladı
    Aslı Yaşar Karlıklı tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    @Turan Akyıldız

Bir de çıkıp "hakemi de yeneceksin" diyen tayfa var. Kulübede 8 tane 18-19 yasında çocukla maça çıkıp hakemi de yenmenin kolay olduğunu sanıyor.
    aynen öyle ...yahu her maç Trabzonspor mu mecbur hakemi yenmeye..hakemi niye yeneyim ben rakibi yenmek varken ama yok bizim bazı taraftar tayfasına anlatamazsın bunu...

Bir yorum yaz:

• Koray Böyük
    yanıtladı
    Kaybettik.. ama skor olarak..

Başakşehir maçinda kazanımlarimiz, kaybettiğimiz 3 puan ve galibiyet piriminden daha önemli..

Ne kazandık peki..
    Genç oyuncu mu ? Hayır daha önemli..
    Destek mi?
    Yada
    zor günlerde gelen bir oda dolusu para mi ?
    Yani aklınıza gelebilecek şeyler değil...

ne mi kazandık?..

Ruh...
    İnanç..
    Uyanış..
    İhtilal..
    Dost..
    Uyanış..
    Haykırış..

öğrendik gibi sanki.. Birlik olmayı..

Hadi inşallah..

Bir yorum yaz:

• Recep ALKAN
    yanıtladı
    Bir şey bildiğim yok, kahin de değilim.
    Fakat Beşiktaş maçı öncesi Halil Umut Meler'in kulağının çekildiği çok bariz belli idi. Kim çekti bilmem.
    Aynı hakem, kulağı baştan çekilmediği için bu sefer görevini rahatlıkla yaptı.
    Kaldı ki bir hakem için kulüp neden hazırlansın ki ? Bizim işimiz saha için hazırlanmak, takım bunun için kampa giriyor.
    Her maçımız için telefonu kaldırıp birilerine, "lütfen söyleyin adam gibi yönetsinler" demek zorunluluğumuz mu var ?
    Kaldı ki iş sadece orta hakem ile bitmiyor. VAR diye bir olay çıkarıldı bizim ülkede fecaat.
    Orta hakem ile ayrı an hekem ile ayrı, VAR hakemi ile ayrı uğraşıyoruz her hafta.

Bir yorum yaz:

• ertu
    yanıtladı
    geçen haftalarda hakem açıklanır açıklanmaz kulüp internet sitesinden açıklamalar yapıldı,

bjk maçının daha toprağı kurumadan atanan hakeme bir şey denmedi...

tuhaf...

Bir yorum yaz:

• Recep ALKAN
    yanıtladı
    Aslı ertu tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    kim bu 25 yaşındaki çocuk adam?

Halil Umut Meler. 25 olmasın da, 35 olsun, fark etmez.

Görüyorum şehrin siyasi yada farklı alanlarda ileri gelenleri hesaplarından Beşiktaş maçı sonrası Başakşehir maçında aynı hakem yazıp güya eleştiri sunuyor.
    Evet, aynı hakem. Hakem farklı olsa ne yazar ? Mesela 3. hafta Ankaragücü maçı, Mete Kalkavan, 2 sene önce Deniz Ateş Bitnel, 15 sene önce Cem Papila..
    Onlar farklı isimler ile hak yemeye devam ediyor, biz aynı ağız ile güya kınayıp hak aramaya devam ediyoruz.
    Değişmiyor.

Bir yorum yaz:

• heeeriii_19
    yanıtladı
    ama sunu da söyliyelim su maci yenseydik ama pereria gitti belli ki sakatlik daha olcakdi biz sürdümezdik yarisi... yani onu da anlamiyorum ulan zaten olamicaz samp birak da biz kazandirin ya bi mac biraz sevinelim

Bir yorum yaz:

• ertu
    yanıtladı
    kim bu 25 yaşındaki çocuk adam?

Bir yorum yaz:

• Recep ALKAN
    yanıtladı
    Trabzonspor'da, ülke futbolu da bildiğimiz gibi. Başakşehir maçından sonra söyleyebileceğim tekşey bu ne yazık ki.
    Trabzonspor, rakiplerinin berbat ötesi olduğu bir sezonda yapacağı birkaç doğru ve gerekli hamle ile kafaya oynayabilecekken, bugün belki de tarihi bir fırsatı kaçırıyoruz.
    Geliyoruz, ülke futboluna bakıyoruz, orası hepten çökmüş durumda. Trabzonspor'u, 25 yaşında bir çocuk 40.000 taraftarı önünde dilim dilim doğruyor. Ülkenin tüm medyası ayakta, ama gel gelelim her kritik maçımızda aynı senaryo.

Maç ve takım özelinde konuşmanın çok da faydası olacağını sanmıyorum.
    Trabzonspor, elinde ki imkanlar ile oturmuş ve makine düzeninde işleyen bir rakibe karşı oynayabileceği en üst seviyede top oynadı.
    Futbol bu, yenmek de var yenilmekte. Kafama takılan zaten yenilgi değil, bu kadar ezilerek, yok sayılarak, göz göre göre mağlup edilmemiz.
    Bu gördüğümüz, şahit olduğumuz bilmem kaçıncı maç. Peki sonuç ?
    İyi oynuyoruz, sahada güzel işler yapıyoruz, gençlerimizin maşallahı var, şampiyon olmak istiyoruz ve hakemler ile federasyon bizi her kırılma maçında doğruyor.
    Peki Sonuç efendiler ?
    Yıllardır değişmeyen, elimizden şampiyonlukların çalındığı bu sisteme karşı ne yapılacak ? Kim dur diyecek ?
    Trabzonspor olduğu şampiyonluğu bile kutlayamamışken, sıradan maçlarda adalet beklemek de sanırım bizim en büyük hatamız !

Bir yorum yaz:

• Yaşar Karlıklı
    yanıtladı
    @Turan Akyıldız

Bir de çıkıp "hakemi de yeneceksin" diyen tayfa var. Kulübede 8 tane 18-19 yasında çocukla maça çıkıp hakemi de yenmenin kolay olduğunu sanıyor.

Bir yorum yaz:

• Poetricus
    yanıtladı
    Turan AKYILDIZ
    Yazdığınız her kelimenin altına imza atarım.

Bir yorum yaz:

• Turan AKYILDIZ
    yanıtladı
    koca ülkede kıç kadar Trabzon ilinden herkes korkuyor ya ne diyeyim bu düzene...ula alt tarafı 1 şampiyonluk alırız nedir bu şehire gareziniz neden bu kadar üstüne geliyorsunuz...illa ki o sahada birinin ölmesi mi lazım adalet sağlanması için derdiniz o mu...sosyal medyada ve forum sitelerinde bizim taraftarların bazılarını görüyorum okuyorum küçük dilimi yutuyorum...neymiş kapasitemiz buymuş iyi oynamamışız hakemle ne ilgisi var diye...yahu ne diyorsunuz siz kafayı mı yediniz yarım saat adamlara top göstermedik ne yapacaklarını şaşırdılar..benim takımım iyi oynar kötü oynar sahadaki maçı yöneten kişi adalet sağlamak zorundadır X takım nasılsa kötü oynuyor bir de ben doğrayayım deme hakkı yoktur... o baskıdan sonra ani atakta golü yedik eyvallah ama golden 2 dakika sonra adam penaltımızı vermiyor yahu bunun iyi ya da kötü oyunla ne alakası var..penaltı kazanacaz ve yüzde 90 gol olma şansı var eee kim bakar kötü oyuna ya da iyi oyuna...o dakkaya kadar akbilspor top mu oynuyordu da gol attı...adamın burnu kanamış faul verme ayak tarak kemiği kırılmış faul verme eee itiaz etti diye cart kart ver..koca kafa arda efendi adamın ayağına basıp faul yaparak topu alsın gol olsun faulu verme ondan sonra kötü oynamışız...bir yürüyün gidin be sizin gibi taraftar olmaz olsun...o sahada o taraftar o hakeme gereken tepkiyi veremedi ya en çok üzüldüğüm şey bu...artık kanaat getirdim dünyanın en iyi kadrosunu da kursak son haftaya 10 puan önde de girsek bunlar bizi şampiyon yapmayacaaaakkklaaarrr...nokta...tiyatro izlemeye devam...yapacak bir şey yok...

Bir yorum yaz:

• Poetricus
    yanıtladı
    Yurt dışında olduğum için maçın tamamını izleyemedim. Özetlerden ne kadar sağlıklı yorum yapılır bilmiyorum. O yüzden hatam olursa lütfen hoşgörün.
    Baskı yaptığımız dakikalarda pozisyonlar bulmuşuz. Ama şutlar ve son hamleler fena halde yanlış. Amatör küme oyuncularının yapmayacağı hatalı vuruşlar... Sonuç bize karşı her zaman işleyen kural: Atamayana atarlar.
    İlk golde savunmamız resmen Walking Deads'tan gelen zombiler sürüsü. İkinci golün evveli faul, ama kim takar ve kim takacak. Üçüncü golde Ekuban'a yapılan da açık faul ama Meler annesinden nefret ediyor galiba... Son golde kaleciye yükleniyoruz ama savunma canlı cenazeler koalisyonu.
    Belki çok iyi bir futbol ortaya koymadık, belki acemice pozisyon harcadık, bu hakkımızın yendiği gerçeğini değiştirir mi? Savunma evlere şenlik, belki de orta sahanın yetersizliği yüzünden üzerine aşırı yük bindiğinden olabilir. Haksızlık etmek istemem.
    Sonuçta ortada ağır bir mağlubiyet var, inşallah her şeyi beklediğimiz gençleri bu ağır yükün altında kaybetmeyiz.
    Hakkı yenen Trabzon, rakip yüce Bacanak'ın takımı...Susalım yoksa keserler şeyimizi...Yani sesimizi!

Bu arada Abdullah Avcı,
    Yaptığın o kibir dolu, küçümseyici açıklamadan sonra bütün sülalene Şahin K.'dan selam olsun!
    En son düzenleyen Poetricus; 21.01.19, 09:08.

Bir yorum yaz:

Hazırlanıyor...
X