Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

STSL 23. Hafta | Göztepe 1-3 Trabzonspor | Maç Sonucu

Çöküş
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

ahmetcim sakatlar aslinda döncek pek adam da yok dönse dönse pereira döner o da bu yasda nasil dönder acaba... amiri ibanez alternatvi bana göre berkaydan kerem baykus dan cok da önde degil.. ama yabanci olmalari onlari öte atiyor.. artik bu kadroyla oynamaliyiz.. roda ekuban degisklii ömür de sag acik bitti.. fantazie gerek yok.. olcayi da aslinda af edip en azindan sacma da olsa kafanda koyabilcen adam olur

Yorum yap

Aslı heeeriii_19 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      ahmetcim sakatlar aslinda döncek pek adam da yok dönse dönse pereira döner o da bu yasda nasil dönder acaba... amiri ibanez alternatvi bana göre berkaydan kerem baykus dan cok da önde degil.. ama yabanci olmalari onlari öte atiyor.. artik bu kadroyla oynamaliyiz.. roda ekuban degisklii ömür de sag acik bitti.. fantazie gerek yok.. olcayi da aslinda af edip en azindan sacma da olsa kafanda koyabilcen adam olur
      Mesele sadece Pereira değil. Takımda oynayanlar da sorunlarla oynuyorlar. Hepsinde sakatlıklar mevcut. Tam verim alamıyoruz maalesef.

Yorum yap

Ertan abey maç başlıklarını hep sen aç ) hakeme rağmen yendik. O değilde şu rode gitsede bende rahatlasam kaleciye faul yaptığımız pozisyonda kalenin dibinden rakibi bulması gözümden kaçmadı )

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
        Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.

Kazım Koyuncu ( Allah rahmet eylesin )

Yorum yap

Aslı heeeriii_19 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Bana biri sunu anlatsin . Bi takim 4 e 3
          5 e 4
          3 e 3
          yakalayip 10 poz bir tanesi poz na nasil biter yahu...

Inanamiyorum sunlarda yäzde 30 gelistirsek her mac 3 poz fazlamiz olur...
          Çok haklısın benimde sürekli gözüme çarpıyor takımda bencillik çok fazla yusuf 2 pozisyonda rodeye top çıkarsa bomboş tu ( rode yine atamaz o ayrı

Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.

Kazım Koyuncu ( Allah rahmet eylesin )

Yorum yap

Aslı Serkan MİLETLİ tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Ertan abey maç başlıklarını hep sen aç ) hakeme rağmen yendik. O değilde şu rode gitsede bende rahatlasam kaleciye faul yaptığımız pozisyonda kalenin dibinden rakibi bulması gözümden kaçmadı )

Her şeyi devletten beklemeyelim. Accük te siz el atın, bu uğuru paylaşalım....

Yorum yap

Aslı Serkan MİLETLİ tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Çok haklısın benimde sürekli gözüme çarpıyor takımda bencillik çok fazla yusuf 2 pozisyonda rodeye top çıkarsa bomboş tu ( rode yine atamaz o ayrı

Benim gördüğüm şu;

Bu konuda en iyi oyuncumuz Nvakame. Geri kalan kim varsa önce ben diyor...

Yorum yap

Bencil olmayan tek oyuncularımızın Tony Nwakaeme ve Sosa olduğu kesinlikle gerçek. Ve takımımızın en uzak durması gereken konu da bu. Afedersiniz neremizden nefes alacağımızı şaşırdık yahu. Bu kadar basit pozisyon harcayamayız! Acilen herkes uyarılmalıdır...

Yorum yap

Koca kafalı büyük beyinli derin deniz kaplumbağası gibi yavaş ama teleskop gibi oyun görüşü olan, mazlumların umudu...

Anthony Newakaeme
                  Allah ondan razı olsun...

Merhabalar tekrardan...

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Her şeyden önce Trabzonspor.

Yorum yap

Aslı Konyalı 61 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Koca kafalı büyük beyinli derin deniz kaplumbağası gibi yavaş ama teleskop gibi oyun görüşü olan, mazlumların umudu...

Anthony Newakaeme
                    Allah ondan razı olsun...

Merhabalar tekrardan...

Hoş geldin Ayhan’ım, kardeşim Değerli yorumlarının devam etmesi dileğiyle

Yorum yap

Aslı SuperGaZi tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Hoş geldin Ayhan’ım, kardeşim Değerli yorumlarının devam etmesi dileğiyle
                      Hoşbulduk abi. Nice güzel, bol galibiyetli başarılı günlere...

Yorum yap

Aslı Konyalı 61 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Hoşbulduk abi. Nice güzel, bol galibiyetli başarılı günlere...

Hoş geldin, safalar getirdin kardeşim.

Seni gördüğüme o kadar sevindim ki , anlatamam .

İnşallah.
                        Med-cezir yaşamak istemeyen,içindeki MUSA'yı büyütmeli ,o vakit firavun zaten ölmüş olur...

Yorum yap

Aslı Yaşar Karlıklı tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Hoş geldin, safalar getirdin kardeşim.

Seni gördüğüme o kadar sevindim ki , anlatamam .

İnşallah.
                          Hoşbuldum Yaşar Abi. Bende Meydanın boş kalmadığına yeniden o Meydana yolumun düştüğüne çok sevindim.

Yorum yap

Bu galibiyet çok iyi oldu kazanmaya devam edip ligi en iyi yerde bitirmemiz gerekiyor..
                            #1 KAPTAN ONUR RECEP KIVRAK 61#

Yorum yap

Ertan ARTAN dan başkasının maç başlığı açması yasaktır.

Aç şu maç başlıklarını da bari ligi 3.bitirelim reis.
                              Med-cezir yaşamak istemeyen,içindeki MUSA'yı büyütmeli ,o vakit firavun zaten ölmüş olur...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X