Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

STSL 24.HAFTA | Kasımpaşa 2-2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Çöküş
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Hoca nın seçimleri kötüydü parmağı çıkarması cidden yanlıştı. Yusuf ile rode yi 3 e 5 e bakmasınlar sene sonunda satsınlar olmaz onlardan ısrar etmenin bir anlamı yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.

Kazım Koyuncu ( Allah rahmet eylesin )

Yorum yap

Aslı Serkan MİLETLİ tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Hoca nın seçimleri kötüydü parmağı çıkarması cidden yanlıştı. Yusuf ile rode yi 3 e 5 e bakmasınlar sene sonunda satsınlar olmaz onlardan ısrar etmenin bir anlamı yok.

reis,
      rodalega sözleşme bitiyor...
      ülkesine dönecek o yüzden bu umursamazlık zaten...
      -TRABZONSPOR-

Yorum yap

Aslı Serkan MİLETLİ tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Yusuf derken ,çocuk aylardır büyük top oynuyor.
        2 maç kötü oynadı diye hemen göndermek de neyin nesi?
        Normal şartlarda elde oyuncu olsa zaten o halde oynatılmazdı çünkü sakat sakat oynuyor çocuk.

Med-cezir yaşamak istemeyen,içindeki MUSA'yı büyütmeli ,o vakit firavun zaten ölmüş olur...

Yorum yap

ahh Trabzonsporum ah bütün haftamızı zehir ettin ya ne diyeyim size...bu bahtsızlığımız bitmedi bu gidişlede bitmeyecekte...o kadar emindim ki bu maçı kazanamacağımızdan işyerinde dün herkese söyledim biz böyle fırsatları değerleniremedik yıllardır bu seferde değerlendiremeyeceğiz diye..2-0 öne geçince bile puan kaybı olacağını adım gibi biliyodum...bu takım adam olmaz olmayacakta...dünyanın en iyi topçularınıda toplasak bu takım yine çöp olur buna emin olun...o kadar kokuşmuş bir düzen var ki şehirde ve futbolda...olan biz gariban taraftara oluyor..ulan sankim bedenimden bir organ koparmışlar gibiyim öyle içim yanıyor..ruh gibi geziyorum işyerinde...fb li bir arkadaş neye takıyon ki dün zaten sen diyodun kazanamayız diye...kaybetmediğinize sevinin dedi...böyle gidin sizi bizde yetişecez demez mi bir de...ne diyeyim Trabzonsporum tutmuşuz bir kere bırakamıyoruz...

Yorum yap

ha bir de üzüldüğüm nokta var futbolcuların kafasında sanki bir sezonu bitirmşler modu var...neden bu boşvermişlik mücadele etmeme, koşmama halleri...bilen duyan arkadaşlar varsa aydınlatsın...yoksam topçular paralarını mı alamıyorlar yine...o yüzden mi bu ipe un serme modu ve boşvermişlik halindeler...

Yorum yap

Aslı SuperGaZi tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Kapadım izlemiyorum. Sonra hasta oluyorum, burnum kanıyor, şaftım kayıyor. En iyisi dışarı çıkayım.
              Sistemimi yavas yavas bu hale getirecegim sanirim. Bunu yaptikdan sonra rahattim.

Yorum yap

Bu arada mesaj yazan herkese cok tesekkürler. Iyi ki varsiniz, iyi ki beraberiz. Her zaman bekliyoruz degerli yorumlarinizi.

Yorum yap

Aslı Turan AKYILDIZ tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  ha bir de üzüldüğüm nokta var futbolcuların kafasında sanki bir sezonu bitirmşler modu var...neden bu boşvermişlik mücadele etmeme, koşmama halleri...bilen duyan arkadaşlar varsa aydınlatsın...yoksam topçular paralarını mı alamıyorlar yine...o yüzden mi bu ipe un serme modu ve boşvermişlik halindeler...
                  Bu yaştaki çocuklara bu kadar yüklenirsek vucutları durur, normaldir...

​​​​​​rodalega nin gidecegini cümle alem bilirken,
                  sosa ligi kafada bitirmiş halde takilirken,
                  Novak, perreira, kahmet, onazi sakat veya sakatliktan sonra form tutturamamışken,
                  tr nin en amatör stoper hattina sahipken,
                  ancak bu kadar iyi olabiliriz...

Trabzonspor büyük yeteneklerin madeni olabilir ama bu düzen bunların bize zararla geri dönmesine neden olacaktır...​​​​​

ugurcan, wakame saolsun...
                  -TRABZONSPOR-

Yorum yap

Yazılan yorumların bir çoğuna katılmıyorum.

Sosa nın sakatlık nedeniyle hâlâ tam hazir olmadığını düşünüyorum. Ayrıca dünkü maçın istatistiklerine bakarsanız en çok top çalan , en çok ikili mücadele kazanan , en çok pas arası yapan oyuncumuz Sosa. Bunların hepsini Onazi varken Onazi yapardı. Sosa ise işin ustalık kısmı ile ilgilenir, takımı oynatırdı. Hem savunma anlamında bu kadar katkı verecek , hem de hücumda kreatif işler yapacak fizik durumu yok. Sağlıklı da olsa ancak bir kısmını yapabilir .

Bununla beraber oyuncu kadrosunun kalitesiz olmadığını fakat hem fiziksel hem de zihinsel yorgunluk nedeniyle kırılgan bir yapıda olduğunu düşünüyorum. Pereira ve Abdülkadir dönene kadar bu durum bu şekilde devam edecektir .
                    Med-cezir yaşamak istemeyen,içindeki MUSA'yı büyütmeli ,o vakit firavun zaten ölmüş olur...

Yorum yap

Hayattan bezdirdi bu takım bizi isteksiz oldukları bir gerçek lig bitsede kurtulsak havasındalar böyle düşünen oyuncularla yeni sezona başlanmaz..
                      #1 KAPTAN ONUR RECEP KIVRAK 61#

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X