Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

STSL 25.HAFTA | Trabzonspor 2-1 Akhisarspor | Maç Sonucu

Çöküş
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

 • #16
  Alanya maçının kopyasını yaşıyoruz.
  Med-cezir yaşamak istemeyen,içindeki MUSA'yı büyütmeli ,o vakit firavun zaten ölmüş olur...

  Yorum yap


  • #17
   Erken attık golü .
   Bu arada Yusuf çıkarken ıslıklayan embesiller defolup gitsinler.
   Böyle taraftar olmaz olsun.
   Med-cezir yaşamak istemeyen,içindeki MUSA'yı büyütmeli ,o vakit firavun zaten ölmüş olur...

   Yorum yap


   • #18
    Bıçak sırtı pozisyon.
    Topa vurup vurmadığı belli değil.
    Verse de şaşırmam, iptal etse de şaşırmam.

    Verdi.
    Med-cezir yaşamak istemeyen,içindeki MUSA'yı büyütmeli ,o vakit firavun zaten ölmüş olur...

    Yorum yap


    • #19
     Altıpasın içinden topu Akçaabat'a yolladı Hugo.
     Atsa bitecekti, şimdi yine dört doğuracağız.
     Med-cezir yaşamak istemeyen,içindeki MUSA'yı büyütmeli ,o vakit firavun zaten ölmüş olur...

     Yorum yap


     • #20
      Şükürler olsun, bitti.
      Geriye düşüp kazandık, eğer beraberlik golü gecikseydi aynı Alanya maçı gibi olacaktı.
      İyi oldu, son haftalara nazaran fizik olarak daha diriydik , maçın sonlarını iyi oynadık.
      Med-cezir yaşamak istemeyen,içindeki MUSA'yı büyütmeli ,o vakit firavun zaten ölmüş olur...

      Yorum yap


      • #21
       Allah’a şükürler olsun.

       Yorum yap


       • #22
        Maç boyunca topa sahip olan ve oyunu yönlendiren ekip bizdik. Bunda rakibin orta sahasının eksikliği ve kontra atak futbolu benimsemesi de etkili oldu. Topun arkasına geçerek iki siyahi oyuncunun fiziğinden yararlanarak pozisyon bulmaya çalıştılar ki özellikle ikinci yarının başında K.Ahmet i çok zorladılar.
        Bizim oyuncular hakkında kısaca görüşlerimi belirtmek isterim:
        Uğurcan: Kritik anlarda güzel kurtarışlar yaptı, oyun içinde konsantrasyonu iyiydi, golde yapacak birşeyi yoktu. Ancak maçın sonlarında vakit geçirme çabasını -her oyuncu için geçerli ama kalecilerde daha bir göze batıyor- itici buluyorum.
        K.Ahmet: İlk yarıda bindirmeleri ve hatta bir-iki defa denediği içe katetme denemeleri gayet güzeldi, umarım bunu devam ettirir. Yediğimiz golde sanırım sprint sonrası bir sakatlık yaşadı yerini Zargo ya bıraktı. Olcay la önlü arkalı oynarlarsa daha da faydalı olur diye düşünüyorum.
        Majid-Hüseyin: Maç genelinde çok iş düşmedi ama nedense bir tedirginlikleri vardı. İkinci yarının başlarında ceza sahasında önünü kapattıkları adamın şut çekmesine izin vermeleri enterasındı.
        Novak:Belirli bir çizginin altına düşmüyor, kaçırdığı goldeki hareketlenmesi ve topu yere vurdurarak kaleye göndermesi güzeldi.
        Sosa: Garibim 6 numara oynayıp defansa yardım etmekten ceza sahasına yaklaşamıyor. Bariz bir şekilde takımın oyununu yönlendiriyor ve mücadele gücünü, azmini arttırıyor.
        Yusuf: Sanırım sakatlığını tam atlatamadı, hafif bir ürkeklik vardı üzerinde. Yine basit oynamak yerine çok şey yapmak istiyor ve yapamadıkça oyundan düşüyor. İkinci yarıda sağdan çizgiye indiği pozisyonda sağ ayağıyla yerden Antony nin önüne yuvarlamak varken sol ayağıyla topu kaldırarak pas vermeye çalışması kendisine yakışmadı.
        A.Parmak: Mücadele gücü ve belirli bir seviyenin üstündeki top tekniği sayesinde maç boyunca topun bizde kalmasını ve kaybettiğimiz zamanlarda da erken kazanmamızı sağladı. Sarı kartı olduğu halde bazı pozsiyonlarda gereksiz hareketler yaptı kırmızı görebilirdi. An itibariyle Sosa nın yanında oynayacak tek adam görüntüsünde.
        Ekuban:Kaleye yaklaştıkça etkisi artıyorr. İlk yarıdaki şutu ve Hugo ya pası, ikinci yarıda 10 numaraya geçince verdiği paslar-penaltı öncesindeki A.armak ile duvar pası gibi- bunlara birer örnek. Bazen gereksiz yere çalıma giriyor, pas vermesi gereken bir iki pozisyonda bu yüzden topu kaybetti. Tek santrafor olarak hugo nun yerine oynamalı bence.
        Antony:Takımla ve takımın oyun anlayışını kavradıkça daha da yararlı oluyor. Topu çok iyi saklıyor ve çizgiye inmek yerne genelde içe katediyor bu durumda da pas ve orta seçenekleri artıyor, hücumda en etkili silahımız. Eskisinden daha fazla defansa yardıma gelmesi de olayı ne kadar sahiplendiğini gösteriyor.
        Hugo:İyi niyetli mücadele ediyor ama sanırım yaşı ve fiziği gereği istediklerini gerçekleştiremiyor. Her iki yarıda da kaçırdığı pozisyonlardaki hareketlenmesi, topa ilk müdahelesi ve önüne alması çok iyi ama son vuruşları kötüydü.
        Zargo: K.Ahmet in sakatlığı sonucu oyuna girdi ve hızı sayesinde sağ kanadı iyi savundu. Topla ilişkisi çok iyi olmasa da ileiye çıkarak önündeki Olcay elinden geldiğince destek vermeye çalıştı.
        Olcay: Girdikten sonra takımın pas oyununda belirgin bir düzelme gözüktü. Hırslı ve mücadeleci yapısıyla takıma itici güç oldu. Hugo ya verdiği pas da ayrıca güzeldi.

        Önümüzdeki maçta Yusuf cezalı olduğu için bence yerine Abdülkadir oynayacaktır. Ve hatta Olcay ın sağ kanada alınıp Ekuban'ın Hugo yerine tek forvet oynamasını isterim.

        Bu satıra kadar okuyup gelen varsa biraz uzun oldu affola

        Yorum yap

        Hazırlanıyor...
        X