Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

STSL 26.HAFTA | B.B.Erzurumspor 0-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• STSL 26.HAFTA | B.B.Erzurumspor 0-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Çok zor maç. Erzurum'un son şansı ve sahalarında çok coşkulu oynuyorlar.
    Hava şartları zor , rakip çok istekli çıkacak.
    Büyük ihtimalle puan kaybederiz.
    Med-cezir yaşamak istemeyen,içindeki MUSA'yı büyütmeli ,o vakit firavun zaten ölmüş olur...

şifo mehmet olsa ciddi olarak tedirgin olabilirdim,
    yeni hocaları beni korkutmuyor,
    erzurum un düşmesini istemezdim ama durumları kötü görünüyor...
    -TRABZONSPOR-

Yorum yap

Ugurcan
      kamil hüso huesini novak
      olcay sosa batuhan nawwkekek
      parmak ekuban

Yorum yap

Aslı heeeriii_19 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        .
        __________uğurc
        zargo_hüseyin_humeyni_novak
        _______parmak_sosa
        __olcay____amiri_____vakame
        _________ekuban
        -TRABZONSPOR-

Yorum yap

Son maçtaki kadroda Yusuf'un yerine yüksek ihtimal Olcay , az ihtimalle Amiri oynar. Bunun dışında başka değişiklik olmaz.
          Med-cezir yaşamak istemeyen,içindeki MUSA'yı büyütmeli ,o vakit firavun zaten ölmüş olur...

Yorum yap

Erzurumspor bu ligde sevdiğim, saygı duyduğum ve her daim olmasını istediğim bir camia.
            Ne yazık ki, ilk yarıda ki başarısız sonuçlar lige tutunmalarını çok zora soktu.
            Bizim maçı kaybetmeleri halinde işleri iyice çıkmaza sokacak onlar adına.
            Hava şartlarını ve Erzurumspor'un ikinci yarı ile birlikte yükselen grafiğini de düşünürsek puan kaybı olası gibi duruyor.
            Yine de güzel ve zevkli bir olacak.
            Ünal hocanın oturttuğu kadroyu bozacağını sanmıyorum.
            Hak aramak ve eleştirmek, küfrederek, hakaret ederek, karşındakini aşağılayarak olmaz.
            Eleştiri ciddi emek isteyen bir sanattır.

Yorum yap

parmak haric ki parmak su kadar sakatin oldugu yerde batuhanin ve kamilin kötü olusundan dolayi 3. aday olarak forma sansi buldu.. gennc cikartamadik.. o büyük trabzon alt yapiisindan .. ona üzülüyorum..

Yorum yap

Maç saatinde Erzurum'da karla karışık yağmur bekleniyor. Tahmini hava sıcaklığı -1 derece olup, hissedilen -7 civarlarında. Yani işimiz çok zor.

Yorum yap

Takımımızın Büyükşehir Belediye Erzurumspor ile oynayacağı müsabakayı Ali Palabıyık yönetecek. Serkan Olguncan ve Volkan Ahmet Narinç'in yardımcı hakem olarak görev alacağı müsabakanın dördüncü hakemi ise Caner Ak olacak.

Yorum yap

Erzurumspor’un ligde kalmasını çok istiyorum ama yenmeyi daha çok istiyorum sanki

Yorum yap

Erzurum için son şans bu maç.
                      Yendikleri taktirde 25 yaparlar.
                      Kalan maçları
                      Kasımpaşa(d)
                      Akhisar
                      Göztepe(d)
                      Antalyaspor(d)
                      Bursaspor
                      Malatyaspor(d)
                      Fenerbahçe
                      Kayserispor(d)

Kalan 8 maçın 3 ü içeride ve hepsi de direkt rakipleri ile olacak. Kurtarma şansları zor gözüküyor, onlar da bu hesapla canla başla savaşırlar.

Büyük ihtimalle yeniliriz diye düşünüyorum.

En son düzenleyen Yaşar Karlıklı; 16.03.19, 01:23.

Yorum yap

Erzurumspor Maçı

Kadromuz; Uğurcan, Toure, Hüseyin, Majid, Novak, Sosa, A. Parmak, Ekuban, Vahid, Anthony, Hugo
                        Yedekler; Arda, Olcay, Murat Cem, Batuhan, Ali Osman, Koray, Ibanez

Yorum yap

Bu hakemler kor mu nedir anlamadim. Gozunun onundeki faulu gormuyor.

Verstuurd vanaf mijn SM-G965F met Tapatalk

Yorum yap

Erzurum çok baskılı başladı ve 3-4 tane pozisyon yakaladı. Sanırım havaya alışmak için bir devre geçmesi lazım.

Yorum yap

Erzurum şehri düşmeyi haketmiyor, çok iyi tribünleri var. Iç saha maçları en çok keyif veren takım.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X