Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Cemil Usta Sezonu 8.Hafta | Trabzonspor 4-1 Gaziantep FK | Maç Sonucu

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Cemil Usta Sezonu 8.Hafta | Trabzonspor 4-1 Gaziantep FK | Maç Sonucu

Milli araya moralli ve zirvede girdik, devamında da iyi başlamak önemli ama maç zor maç. Yenileceğimizi düşünüyorum.
    Med-cezir yaşamak istemeyen,içindeki MUSA'yı büyütmeli ,o vakit firavun zaten ölmüş olur...

Yaşar abi yenileceğimiz beklediğine göre benim rahat galibiyet dışında bir beklentiye girmem söz konusu bile olamaz.
    3-1 alırız..
    "Zehir olmayan madde yoktur; zehir ile ilacı ayıran dozdur"

Yorum yap

ilk 4 de istanbul kaşarları yok,
      bu sebeple eşitleme haftası olabilir...
      -TRABZONSPOR-

Yorum yap

Maç mı seçiyoruz ? Canımız istediği zaman mı oynuyoruz anlamıyorum.
        Beşiktaş'a içerde 4 tane atıyoruz, 90 dakika hiç bitmesin istiyoruz, kalıyoruz Rize maçında amatör takım görüntüsü sergiliyoruz.
        Antep ne kadar çoğu kişi için sezon başında düşme adayı olarak gösterilse de, sağlam bir takım. İleri de hızlı oyuncuları var, kontra atağa hızlı çıkıyorlar ve iyi kapanıyorlar.
        Özellikle ilk golü yersek çevirmesi zor bir maç olabilir bizim adımıza diye düşünüyorum.

Kadro beklentime gelirsek,

------------------------------------Uğurcan----------------------------------
        JP--------------------Campi-----------------Hosseini---------------Novak
        ---------------------------------Obi Mikel------------------------------------
        Sturidge--------------Sosa---------Parmak------------------------Nwkame
        -----------------------------------sorloth--------------------------------------
        Hak aramak ve eleştirmek, küfrederek, hakaret ederek, karşındakini aşağılayarak olmaz.
        Eleştiri ciddi emek isteyen bir sanattır.

Yorum yap

Gaziantep takımı 3 lü savunma oynayan bir takım.
          Bu durum bir yönden avantaj, bir yönden de dezavantaj olabilir.
          3 lü savunmada top rakipte iken kanat oyuncuları beke geliyorlar ve orta iç oyuncuları da kanada yayılıyorlar. Bu durumda hücum eden takım orta sahada fazla oyuncu ile hücum ediyor. Fb ill hafta bu durumu avantaja çevirmişti.
          Dezavantajlı durum ise 3lü savunma bizim alışık olmadığımız bir durum ve nasıl hücum edeceğimizi bilmiyoruz. Abdülkadir ve Ekuban gibi özellikli oyuncuların da olmamasını düşünecek olursak savunmayı aşmakta zorlanabiliriz.
          Gaziantep takımı geçen 7 haftanın 3 haftasında eksik kalan takımlara karşı oynadı.
          G.birliği 9 kişi, Bjk ve Göztepe de 10 kişi bitirdi maçları ve bu maçlardan 7 puan çıkardı.
          Ön tarafta tehditkar ve hızlı oyuncuları olduğu için rakipleri kolay kart görüyor, o nedenle dikkatli olmak lazım.
          Med-cezir yaşamak istemeyen,içindeki MUSA'yı büyütmeli ,o vakit firavun zaten ölmüş olur...

Yorum yap

Hakem : Özgür Yankaya
            Var Hakemi: Tugay Kaan Numanoğlu

Yorum yap

Benim kadrom söyle olurdu
              ugurcan
              perreir huesini ivanildo kamil
              sosa abdus dogan
              sturr serlor anwkeme

Böyle cikar
              Ugur
              Per hueso hueso novak
              dogan parmak sosa
              kamil serl anwke

Yorum yap

Hafife alırsak Gaziantep bizi harcar, ciddiye alırsak rahat maç izleriz.

Yorum yap

Maçın ilk 20 dakikası topu rakibe verip, şok pres ve hızlı oyun ile farkı 2 ye bile çıkarabiliriz. Doğru taktikle oynamak gerek artık. Ya da standart oynumuzu oynama çabasında olacaksak eğer o zamanda merkezden yarmaya çalışmalıyız. Ben olsam Sturridge ile başlardım.

Joao... Hüseyin...Husseni....Novak
                  ........................Doğan...................
                  ..............Mikel...............Sosa..........
                  .......................Sörloth....................
                  .........Sturridge...........Nwakaeme..

Hocanın farklı bir taktik uygulayacağını düşünmüyorum..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
                  İyi olmak kolaydır, zor olan adil olmaktır.
                  3G - Ganar/Gustar/Golear (Kazanmak / Zevk almak / Çok gol atmak

Yorum yap

Aslı SuperGaZi tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Hafife alırsak Gaziantep bizi harcar, ciddiye alırsak rahat maç izleriz.
                    "Rahat maç izlemek" mi?
                    Biz mi?

Kazanalım yeter!
                    Bir "âh" ile bu âlemi virân ederim ben!

Yorum yap

Obi yok , Sturridge 11 başlıyor.

Yorum yap

Aslı Poetricus tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        "Rahat maç izlemek" mi?
                        Biz mi?

Kazanalım yeter!
                        Hiç hatırlamıyorum bende abi

Yorum yap

Hadi bakalim Trabzonsporum.
                          Bugun bu maci al ve zirve de ki yerimizi devam ettirelim.
                          Sampiyon kelimesini kullanmak istemiyorum, ama artik bu taraftarim bu camia nin doya doya bu sevinci yasama hakki coktan geldi ve gecti. Uefa da yolumuza devam edelim ama benim icin en onemlisi bu kirli duzene comak sokabilmektie ilk etap da.

Yorum yap

Gooooooooool.
                            Gooooooooooooool.
                            Daniel Sturridgeeeeeee.

Yorum yap

Cok guzel bir gol.
                              Cok iyi basladik, gecen sene ki takimin sinyalleri devam ediyor.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X