Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Cemil Usta Sezonu 9.Hafta | Başakşehir 2-2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Yaşar Karlıklı
    yanıtladı
    Rakip , ligin en rotasyonlu, en geniş kadrosuna sahip olan ve takım oyununu en iyi oynayan, kanatları en iyi kullanan takımına karşı, orta saha kurgusu tamamen değişmiş, kulübesi zayıf bir takım olarak çıktık.

Maçın seyri bu şartlara göre normal görülebilir ama ilk 30 dakika rakip kaleye gidememek de bizim gibi iyi hücum eden bir takım için şaşırtıcı. Ama bunda da orta saha kurgusunun etkisi var. Oyunu kuran oyuncumuz Sosa , topu arkadaşlarından almak için çok uğraştı ama yanında oynayan arkadaşları ilk defa oynadıkları için Sosa'nın nerede durduğunu, nasıl hareket ettiğini bilmedikleri için topu Sosa'ya ulaştıramadık ve maç sürekli Başakşehir in bizim kaleye geldiği bir hale dönüştü. 30.dakikadan sonra Başakşehir takımının sert presten kaybkali olarak oyundan düşmesi nedeniyle rakip kaleye gitmeye başladık ve 2-3 tane tehlikeli atak geliştirdik. Sturridge i oyunun içine çok sokamadığımız için hücumda zorlandık.

2.yarıya da aynı ilk yarıdaki gibi başladık, öne gitmekte zorlandığımız ve oyundan düşmeye başladığımız dakikada bir lütuf penaltısı geldi. Penaltının atılış kalitesi derslikti. Maçın gidişatından da gol yemeyeceğimizi düşündüğüm bir zamanda defansın garip şekilde önde yakalanması, defans arkası bir top ve Uğurcan'ın yanlış çıkışı ile bir penaltı da Başakşehir kazandı . Maçı 1-0 da biraz daha tutsaydık Yusuf Sarı hamlesi daha erken gelecekti ama maç hemen beraberliğe geldi. Başakşehir in zengin yedek kulübesi de devreye girince çok baskı yedik ve mağlup duruma düştük. Sonrasında yapılan değişiklikler ile beraberlik için çok çabaladık ve son dakikada gelen altın golle , çok değerli bir puan aldık.

Bu puan ile hem Başakşehir'i altımızda bıraktık, hem de çok güzel bir fikstüre giriyoruz. Önümüzdeki 4 maçın 3 ü içeride. Bu maçlardan 2 si Alanya ve Galatasaray. Kazanır çıkarsak, Bu kadar eksiğe rağmen kendimizi zirvede devre arasına atarız. Sonrasında ise artık devre arasında yapılacak orta saha ve kanat oyuncusu transferleri ile şampiyonluğun bir numaralı takımı hâline geliriz.

Bir yorum yaz:

• Poetricus
    yanıtladı
    Aslı TSercan tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Sorloth takmis kafayi mermi gibi.
    Bu basaksehir taraftari da kendilerini nimetten sayiyor. Sunlara avni aker de 2 3 tokat atip geri gondermek sart.
    Gecen sene iyi ki gs stadinda bunlari samar etmisler. Boyle koy takimlari yerini bilmeli.
    Trabzonspor olarak 9 maçtır yenemiyoruz herifleri. Kendilerini nimetten saymalarına sebep biraz da biziz.

Bir yorum yaz:

• TSercan
    yanıtladı
    Sorloth takmis kafayi mermi gibi.
    Bu basaksehir taraftari da kendilerini nimetten sayiyor. Sunlara avni aker de 2 3 tokat atip geri gondermek sart.
    Gecen sene iyi ki gs stadinda bunlari samar etmisler. Boyle koy takimlari yerini bilmeli.

Bir yorum yaz:

• Yaşar Karlıklı
    yanıtladı
    Bu nedir abi ya? Tartışmasız ligin en geniş kadrosu.

Bir yorum yaz:

• Aloha_61
    yanıtladı
    Çok kötüydük bizim takım top oynamıyor resmen bize işkence çektiriyor o derece yani..

İlk yarı o pozisyonu atmamız gerekirdi bir şekilde golü bulduk yine saçma bir şekilde penaltı verdik rakibe defans hattı hiç güven vermiyor orta sahada hiç iş yok Nwakaeme oynarsa pozisyon bulabiliyoruz çok saçma top kayıpları yapıyoruz ne bileyim ya saçma sapan bir takım olduk bu şekilde şampiyonluk hayal..

Bir yorum yaz:

• kncyalcin
    yanıtladı
    Berbat oynadık. Zaten savunma yapamayan bir takımız. Topa da sahip olamayınca rakip oynadı biz izledik. Sörloth’u Sturridge çıkana kadar çizgide kullanan hocayı da tebrik etmek gerek. Yalnız rakibin hamle oyuncu Robinho, Arda, Topal bizim ki Yusuf, Ahmet.

Hocamızın taktik bilgisini çok yetersiz buluyorum. Üzgünüm ama her maç bunu gözümüze sokuyor. Madem Kamil ile başlayacaksın ya da top sende kalmıyor, 4-4-1-1 dönersin. Öndeki 2 li orta ikiliye baskı yaparak oynarsın. Takım savunma yaparken bile çok geniş alanda oynuyor. Rakip çok rahat pas yaptı. Doğan 3-4 yerde çok yerinde hamleler yaptı yoksa pozisyon manyağı olurduk.
    Parmak, Mikel, Ekuban’ın yokluğu kadroyu çok daralttı. Yine de 1 puan bu oyunla çok iyi...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bir yorum yaz:

• TSercan
    yanıtladı
    Ben harbi kaleciye taktim kafayi. Tamam iyi kaleci ama bu da bence buyuk bir eksiklik. Terk et su kaleni Allah askina.

Bir yorum yaz:

• Yaşar Karlıklı
    yanıtladı
    Maç kesinlikle Başakşehir' in hakkıydı, oynadığımız futbol ile alınan bu puan çok değerli.

Şükürler olsun.

Bir yorum yaz:

• TSercan
    yanıtladı
    Vallahi golu yedik daha bakmadim maca.
    Nasil attik, kacinci dakika attik bilmiyorum.

Oglanin uyku gelmisti onu yatirdim o sinirle

Bir yorum yaz:

• Poetricus
    yanıtladı
    Bu futbola 1 puan. Şükürler olsun.

Bir yorum yaz:

• Yaşar Karlıklı
    yanıtladı
    Gooooooooool.
    Gooooooooooooooool.
    Çok değerli bir gol hem de.
    Bu 1 puan bizi şampiyon yapacak puan.

Bir yorum yaz:

• Cyzio
    yanıtladı
    Aslanım Sörloth.

Bir yorum yaz:

• TSercan
    yanıtladı
    Ben bu kaleciyi ve buna antreman yaptiran beyinsizi anlamiyorum. Aylardir cizgi uzerine duruyor, isterse rop 100 metre ileride olsun isterse 5 metre onunde olsun.

1. O topu alabilirdi eger 2 metre daha one cikmis olsa idi.
    2. O topa oyle mi dalinir arkadas. Vucudunu koyacagi yerde kayiyorsun.
    3. O defansin hali ne oyle.
    En son düzenleyen TSercan; 28.10.19, 20:51.

Bir yorum yaz:

• Cyzio
    yanıtladı
    Doğan - Advijaj

Bir yorum yaz:

• Cyzio
    yanıtladı
    Aslı Cyzio tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Bir golü her maç yiyoruz. Sanırım bu akşam bu sayı birle de kalmaz.

Demek ki galip gelmek için en az 3 gol lâzım.

Zor iş, vesselâm...
    2'yi de yedik.

Bir yorum yaz:

Hazırlanıyor...
X