Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Cemil Usta Sezonu 10.Hafta | Trabzonspor 0-1 Göztepe | Maç Sonucu

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Yaşar Karlıklı tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Sturridge
    Obi Mikel
    Abdülkadir Parmak
    Ekuban
    Abdülkadir Ömür

Yok artık Ali Sami. Bu ne böyle? Tesislere uçak düşse bu kadar sakatlık olmaz ya?

1-0 olsun, bizim olsun.
    Çarpışma, nizami olmayan müdahale ve kasdi sertlikten kaynaklanan sakatlıkları anlarım. Lakin iki yıldır Süper Ligde, belki de Avrupa'da, en çok adale sakatlığı veren ve sakatları normalden çok çok uzun sürede iyileşen tek takım olmamızın izahi kondisyoner ve sağlık ekibimizin kifayetsizliğinden başka bir şey değil.
    Futbol camiasında, Radyologun MR'da görüp rapor ettiği menisküs yırtığını görmeyecek kaç tane hekim vardı. Tabii ki tek ve o da bizdeydi.

Bayramlık ağzımı açmak istemiyorum. Cumhuriyet bayramı yeni geçti.
    Bir "âh" ile bu âlemi virân ederim ben!

Yorum yap

Bir de iyi haber verelim. Abdülkadir Parmak ve Onazi' nin kadroda yer alma ihtimalleri var.
      Med-cezir yaşamak istemeyen,içindeki MUSA'yı büyütmeli ,o vakit firavun zaten ölmüş olur...

Yorum yap

Bir de iyi haber verelim. Abdülkadir Parmak ve Onazi' nin kadroda yer alma ihtimalleri var.
        Onazi eğer kadroya alınırsa Hulisi Akar’ı maça davet edip özel bir törenle kendisine gazi madalyası takdim edilmeli. Bunu organize etmeyen yönetim kendine yönetim demesin..

Sağlık heyeti fizyoterapistler vs. komple teneke bağlanıp kovulmalıdır. Hadi tedavi yönteminiz kötü hadi teşhis edemiyosunuz başkaları teşhis ediyor.. Bari adamların sahadan uzak kalacağı süreleri tutturun..Obi’yi sözde tedbir amaçlı oynatmamışlardı bugün de oynamazsa 3. maçını kaçırmış olcak bu nasıl iş? Ne süre verirlerse iki katı kadar bekliyoruz öyle dönüyor topçular. Diğer kulüplerde bu oyuncular tahmin edilen tarihten önce nasıl dönüyolar bizim sağlık heyeti bi araştırsın ya.
        "Zehir olmayan madde yoktur; zehir ile ilacı ayıran dozdur"

Yorum yap

Obi' nin tetkikler temiz çıkmasına rağmen ağrılarını gerekçe göstererek oynamadığı ve Ingiltere ye gittiği söyleniyor. Ne kadâr doğrudur bilmiyorum. Ayrıca Alanya maçında da oynama ihtimali yokmuş.

Sakatların son durumu şöyle:

Abdülkadir Parmak: Bu maçta kadroda olabilir.

Onazi: Bu maçta kadroda olabilir.

Sturridge : Kas sertleşmesi var. 1-3 hafta arası oynamayacak. O halde temiz bir 6 haftası var.

Ekuban: Bu hafta Trabzon' a gelecek. Milli aradan sonra ilk maçta kadroda olur diye tahmin ediyorum.

En son düzenleyen Yaşar Karlıklı; 02.11.19, 12:55.
          Med-cezir yaşamak istemeyen,içindeki MUSA'yı büyütmeli ,o vakit firavun zaten ölmüş olur...

Yorum yap

Bu Ekuban için geçen milli aradan önce de aynı şey söyleniyodu. O yüzden ben şuan söylenenlere de inanmıyorum. Devre arasına kadar yok sayıyorum Eku’yu.

Yorum yap

Aslı menesf tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Bu Ekuban için geçen milli aradan önce de aynı şey söyleniyodu. O yüzden ben şuan söylenenlere de inanmıyorum. Devre arasına kadar yok sayıyorum Eku’yu.
              Tedavisi burda olmadığı için tahmin edilen sürede döneceğini düşünüyorum. Yoksa bizim doktorların eline düşmüş olsaydı sezonu kapatırdı.

Yorum yap

Maçı Özkan anlatıyormuş. Bendeki karabulutları bir nebze dağıttı. Umarım hoca simsiyah takım elbiseyle maça çıkar. O zaman 3-1 alırız her şeye rağmen diyorum.

Yorum yap

Aslı menesf tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Maçı Özkan anlatıyormuş. Bendeki karabulutları bir nebze dağıttı. Umarım hoca simsiyah takım elbiseyle maça çıkar. O zaman 3-1 alırız her şeye rağmen diyorum.
                  Acayip yenileceğiz.

Yorum yap

Ahmet Canbaz 11 başlıyor, hadi bakalım.

Yorum yap

Acayip yenileceğiz.
                      Bu totem değil mi Hocam?
                      Bu takım yüzünden Müslümanlıktan çıkıp totemist olduk.

Yorum yap

Aslı Poetricus tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Bu totem değil mi Hocam?
                        Bu takım yüzünden Müslümanlıktan çıkıp totemist olduk.
                        Allah muhafaza ben de ondan korkuyorum

Yorum yap

Sakatları sahaya sürsek şampiyon olurlar.
                          Göztepe'de Yasin Öztekin yedek. İnşallah oyuna girmez. Zira eski futbolcularımızdan gol yeme hastalığımız var.

Hadi hayırlısı, gazamız mübarek olsun.

Yorum yap

Sanırım maçtaki ilk faul 21.dakikada oldu.

Yorum yap

Fırat Aydınus kolay düdük çalmak istemiyor, anladık da faulleri çalsa iyi olacak.

Yorum yap

Yok böyle bir rezillik.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X