Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Cemil Usta Sezonu 10.Hafta | Trabzonspor 0-1 Göztepe | Maç Sonucu

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bu takimin bas belalilari her zaman hem hoca lar hem yonetimler olmustur her zaman.

Yonetimler kafasina gore transfer yapar.
    Hoca lar ise ben transfer yapmadim, almadilar tarzi sozler ile takimi sabote ettigini vurgular benim gozumde.
    Sen bu takimin transferine karismadim diyorsan, ozaman neden o takimin basindasin, neden bu takimin taraftari ile dassak geçiyorsun?

Ya ben anlamiyorum, huseyin ve housseini defansi ile oynuyorsun haftalardir ama bugun orayi bozuyorsun. Kamil ahmet ile oynuyorsun ama orayi bozuyorsun. Tamam kamil ahmet yildiz degil ama ne bileyim birden 2,3 tane degisiklik ile cikiyosun yine. Ne bileyim bu huseyin de kim ne goruyor anlamiyorum.

Hocam seni seviyorum ama yok seninle olmayacak galiba, umarim ben yanilirim ama olmayacak diye dusunuyorum.

Takimin gayreti guzel, ama bu takima on direge kosun diye hic talimat gelmiyor mu ya. Gecen hafta da ondan onceki haftalar da aynisiydi, degisen bir sey yok kafayi yicem.

Yorum yap

Aslı Yaşar Karlıklı tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Bir Trabzonspor klasiği daha.
      Kendi sahamızda en rahat kazanacağını düşündüğümüz bir maçta kaybederek çok önemli bir puan kaybı yaşadık.
      Mevcut kadro ile zaten işimiz zordu , bir de Göztepe gibi iyi savunma yapan bir takıma karşı geriye düşersen maçı çevirme şansın zorlaşıyor.
      Kulübe yetersiz , Avdijaj oyuna girdi, hiçbir şey yapmadı, hoca 35 dakika dayanabildi , sonra çıkarmak zorunda kaldı.
      Söyleyecek sözüm yok , Beto her Trabzonspor maçında olduğu gibi bu maçta da yıldızlaştı.
      Daha ligin başı, telafisi yapılabilecek bir durum ama mevcut sakatlık durumu sonucunda kadronun yetersiz kalması hocanın elini kolunu bağlıyor, ona üzülüyorum.
      Başkaları gibi çıkıp ağlamıyor , kadrom yetersiz demiyor diye çok üstüne gidiliyor ama bugün oyuna kimleri soktuğuna bakınca hocaya kızamıyorum.

Şu anda en çok kızgın olduğum kişiler kulüp doktorları. Ellerine düşen futbolcu en az 1 ay oynamıyor. Milletin doktoru da kırık kaburgayla oynatıyorlar adamları.

Şimdi, kalan 7 maçta maksimum puanı tıpatıp kendimizi ligin 2.yarısına 30-35 arası puanla atarsak devre arası takviyeler ile şampiyonluk yarışında oluruz. Haftaya Alanya maçı çok kritik bir hâl aldı şimdi. Kazanmak zorundayız.
      Ben kiziyorum hoca ya, transfere karismayan hoca ise ozaman orada oturmayacaksin. Bu hepsi icin, butun kulupler icin gecerlidir. Taraftari salak yerine koymaktir benim gozumde, ozaman diyeceksin ki ben istedim almadilar, ama elimden gelenin en iyisini yapacağım. Karismadim demej e basitine kacmaktir, belki sizin gozunuzde karismadim kelimes ayni kapiya cikiyor ama benim gozumde korkakligi ifade ediyor.

Huseyin demek housseini den daha iyi olmali ki ilk 11 de basliyor.

Yorum yap

Bir de bakalim yonetime ve hocaya, acaba hakemlere giydirecek mi?

Bariz penaltiyi veremeyen hakemin dudugunu bir sekikde astiracak lobiye sahipmiyiz acaba? Ya da yine pisirik pisirik durup kameralara gulumseyerek sakalar mi yapacaz?

Ya cok kizginim. Baskana ve hocaya kizginim, yonetimin hepsine kizginim, bu takima neden sakat oyuncu aliyorsunuz ya niye neye gore arkadas. Neden ilk seneyi gelen baskanlar iyi yonetir iken ikinci seneyi sicip batiriyorsunuz?

Ya yok abi deli olacam.

Yorum yap

Aslı TSercan tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Ben kiziyorum hoca ya, transfere karismayan hoca ise ozaman orada oturmayacaksin. Bu hepsi icin, butun kulupler icin gecerlidir. Taraftari salak yerine koymaktir benim gozumde, ozaman diyeceksin ki ben istedim almadilar, ama elimden gelenin en iyisini yapacağım. Karismadim demej e basitine kacmaktir, belki sizin gozunuzde karismadim kelimes ayni kapiya cikiyor ama benim gozumde korkakligi ifade ediyor.

Huseyin demek housseini den daha iyi olmali ki ilk 11 de basliyor.
          Saçma.
          5 tane 11 oyuncusu sakat , sahada oynadığın oyuncular ancak işleyen bir düzende sahaya sürüp performans alacağın oyuncular.
          Oyuna sonradan atabileceğin bir tane oyuncun yok.
          Neyine kızacağım hocanın yahu?
          Hosseini de oynasaydı bu dediklerim değişmeyecek.
          Adam çıkıp da " bu kadroyla bu kadar " demediği için ona böyle davranıyorsunuz.
          Fatih Terim kulübesinde Belhandalar,Seriler, Fegholiler olmasına rağmen çıkıp " kadrom yetersiz" diyor.
          Ünal Hocamın ağzından ise bir kere böyle birşey duymadım.
          Çıkıp " Siz ne diyorsunuz ya? Oyuna 19 yaşındaki Koray'ı alıyorum. Bu kadrodan ne bekliyorsunuz?" Deseydi kimse ağzını açamazdı çünkü haklı.

Bu arada buna rağmen yine maçı kazanabilirdik, penaltımız verilmedi, dahası Beto çok kritik 3 topa çıkardı.

Liverpool da 90.dakikaya 1-0 geride girdi,90. Dakikada sol bekleri Robertson son dakikada Novak'ın atamadığı pozisyonun aynısını attı, 90+6 da da Mane, Koray 'ın atamadığı pozisyonun aynısını uzak direğe vurarak gol yaptı ve maçı çevirdi. Yani futbol futbolcuyla oynanır.

Göztepe'yi çıktığından beri yenemiyoruz bu sahada, olacak iş değil.
          Med-cezir yaşamak istemeyen,içindeki MUSA'yı büyütmeli ,o vakit firavun zaten ölmüş olur...

Yorum yap

Benim olay da yalan oldu.

Maç başlıklarını başkası açsın artık, bir de böyle deneyelim.
            Med-cezir yaşamak istemeyen,içindeki MUSA'yı büyütmeli ,o vakit firavun zaten ölmüş olur...

Yorum yap

Saçma.
              5 tane 11 oyuncusu sakat , sahada oynadığın oyuncular ancak işleyen bir düzende sahaya sürüp performans alacağın oyuncular.
              Oyuna sonradan atabileceğin bir tane oyuncun yok.
              Neyine kızacağım hocanın yahu?
              Hosseini de oynasaydı bu dediklerim değişmeyecek.
              Adam çıkıp da " bu kadroyla bu kadar " demediği için ona böyle davranıyorsunuz.
              Fatih Terim kulübesinde Belhandalar,Seriler, Fegholiler olmasına rağmen çıkıp " kadrom yetersiz" diyor.
              Ünal Hocamın ağzından ise bir kere böyle birşey duymadım.
              Çıkıp " Siz ne diyorsunuz ya? Oyuna 19 yaşındaki Koray'ı alıyorum. Bu kadrodan ne bekliyorsunuz?" Deseydi kimse ağzını açamazdı çünkü haklı.

Bu arada buna rağmen yine maçı kazanabilirdik, penaltımız verilmedi, dahası Beto çok kritik 3 topa çıkardı.

Liverpool da 90.dakikaya 1-0 geride girdi,90. Dakikada sol bekleri Robertson son dakikada Novak'ın atamadığı pozisyonun aynısını attı, 90+6 da da Mane, Koray 'ın atamadığı pozisyonun aynısını uzak direğe vurarak gol yaptı ve maçı çevirdi. Yani futbol futbolcuyla oynanır.

Göztepe'yi çıktığından beri yenemiyoruz bu sahada, olacak iş değil.
              Iste sakat adam aldirdigina kiziyorum. Aldirma, aliyirsalar da ceketini as cik.

Takima cift kale mac yaptirdigi icin sakatlanan oyuncularin oldugu icin kiziyorum.

Fatih terim de hoca degil ki istedigi kadroyu versinler eline. Tabi ki hakemin etkisi var, ben oynanan oyundan memnunum ama bu duruma gelmemizin tek sebebi o 'basit' sakatlarimiz var cumlesi degil. Bunun oncesi ve bu duruma dusecegimizi cogu kisinin yazmasi da cabasi. Bizim gordugumuzu ne yonetim ne hoca göremiyorsa vay halimize.

Yorum yap

Şu maçta kulübeden sahaya atabileceğiniz bir Sturridge olsaydı 3-1 biterdi.

Biz de şansın goyayım gafasına bi külek odun.( Daha fazlasını söyleyemiyorum.)

Sivas maçında da aynı bu kadroyla ki( orda Yusuf da yoktu) yenilip dönünce aynı şeyler yapıldı yine takıma ve hocaya. Ama Allah'ın izniyle ayağa kalktık , yine kalkacağız, olur böyle kazalar.

Yorum yap

Bu takımın neden hiçbir yan top, duran top organizasyonu yok?
                  Kullandığımız kornerler rakipten çok bizim için tehlikeli. Ya ön direkte kimse yok ya arka direkte. Bazen ikisinde de. Neredeyse her kornerden sonra kontra yiyoruz. Bütün dönen toplar rakipte.
                  Neden, "pas oyunu" oynadığı iddia edilen bu takım bu kadar pas hatası yapıyor?
                  Sahaya yayılma, oyunu açma sıfırın altında.
                  Savunmada denenmeyen fantezi kalmadı, ama savunmamız gol geçen hanı.
                  Bütün bunların sebebi de Doktorlar mı acaba?
                  Neyse ya, Ünal galaksimizin en büyük hocasıdır.
                  Bu arada Hoca maçtan sonra ne dedi?
                  Bir "âh" ile bu âlemi virân ederim ben!

Yorum yap

Aslı Poetricus tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Bu takımın neden hiçbir yan top, duran top organizasyonu yok?
                    Kullandığımız kornerler rakipten çok bizim için tehlikeli. Ya ön direkte kimse yok ya arka direkte. Bazen ikisinde de. Neredeyse her kornerden sonra kontra yiyoruz. Bütün dönen toplar rakipte.
                    Neden, "pas oyunu" oynadığı iddia edilen bu takım bu kadar pas hatası yapıyor?
                    Sahaya yayılma, oyunu açma sıfırın altında.
                    Savunmada denenmeyen fantezi kalmadı, ama savunmamız gol geçen hanı.
                    Bütün bunların sebebi de Doktorlar mı acaba?
                    Neyse ya, Ünal galaksimizin en büyük hocasıdır.
                    Bu arada Hoca maçtan sonra ne dedi?
                    Var abi ama tersine

Hic bir sey bitmis degil ama bu maclari alip, galatasaray gibi alanya gibi maclar da olasi puan kaybinin onune gecemiyoruz.

Yorum yap

Göztepe nin 32 numaralı oyuncusu Jerome 15 saniye içerisinde 2 tane faul yaptı, 1 i direk kırmızılık, diğeri sarı kartlıktı ama sadece sarı kart gördü.

Yorum yap

Boşuna cildirmayin...

Bugün oynayan Yusuf, Ahmet, doğan, avdijaj profesyonel futbolcu değil...
                        Kamil Ahmet bu beklentinin oyuncusu değil...
                        İvanildo gelecek vadeden Hüseyin keza formsuz...
                        Vakamene her pozisyon en az 2 kişi kilit vurmuş...

Bu kadro ile ne yapmayı bekliyorduk...
                        İlk tehlikeli sutumuzu avdijaj çekmiş...

Siz istiyorsunuz ki menejerlik oyunu gibi takımdaki her şeyle hoca ilgilensin...
                        Hoca 3 günde bir maç yapıyor, takımı mi izlicek, rakibi mi, yoksa transfer edecek oyuncu mu izliyecek???

Hoca da formsuzdu,
                        Elindeki de bu doğrusu...

Dünyanın en iyi hocasi F.terim bazılarına son şansları verdik dediğinde 9 lig 3 Cl maçı yapmıştı
                        En azından Ünal Karaman hata yapani anında çıkarıp cezalandırıyor...
                        -TRABZONSPOR-

Yorum yap

Aslı ertu tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          geçen yıl 8 galibiyet, 5 beraberlik, 4 mağlubiyetle ilk yarıyı tamamlamışız...
                          şuanda 4 galibiyet 4 beraberlik ve 1 mağlubiyete sahibiz...

üzerine çıkmamız için kalan maçlarda en az 5 galibiyet almamız lazım...
                          4 galibiyet 4 beraberlik 2 mağlubiyet olduk...
                          gs ve Alanya maclarinda yenilsek bile diğerlerini kazanmamız gerekli...
                          -TRABZONSPOR-

Yorum yap

Menejerlik oyunh ile alakasi yok.

Biz istiyoruz ki, iyi oynayan adami kesme (Housseini).
                            Koyu oynayan adami kes (Huseyin). Ya da ikisini bozma oynatmaya devam et bari.

Kamil ahmet ile oynuyorsun, birden (belki taktik geregi) tecrubesiz olan ahmet Canbazi koyuyorsun.

Ozaman hoca onla bunla ugrasamiyir ise, demek ki yaninda ki kisiler yetersiz. Ozaman otoritesini koysun yanina isini bilenleri alsin, hem kendi kalitesini hem takimin kalitesini artirsin.

Elestiri yapan insanlara her yer de menejerlik ornegini one suruyorlar. Isini beceremeyen de bir zahmet kendine ceki duzen versin, bunu nasil yapacagini da iyice bir dusunsun.

Insanlar yillardir bir sampiyinluk sevincine hasret. Tam olacak derken hem baskan.hem hoca olarak isin icine etmeyi cok iyi beceriyorlar.

Hoca ben istemedim, baskan hoca ile anlasarak aldik. Hocalar ustu kapali mesajlar verir durur. Biktim bu kosir dongu yu her sene izlemekten. Hikayeler hep ayni.

Yorum yap

Centilmenlik ve efendiliğin de bokunu çıkarmaya başladık. Bu maçtan sonra hakem konuşmayacak isek, ne zaman konuşacağız? Efendilik de bir yere kadar ya.

Yorum yap

Centilmenlik ve efendiliğin de bokunu çıkarmaya başladık. Bu maçtan sonra hakem konuşmayacak isek, ne zaman konuşacağız? Efendilik de bir yere kadar ya.
                                Biz fair play takimiz
                                Kici boklu takimlarin baskanlari hocalari ortaligi alev yerine verir ama biz aylar dir sus pus.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X