Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Cemil Usta Sezonu 17. HAFTA | Trabzonspor 6-2 Kayserispor | Maç Sonucu

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ben maci maalesef izleyemedim, indirebilecegim bir link varmi kimsede?

Yorum yap

Aslı mertcanbeser tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Ben maci maalesef izleyemedim, indirebilecegim bir link varmi kimsede?
      Merhaba, forumumuza hoş geldiniz. Aslında bir kısmı eksik olarak mevcut ancak sabah maç tekrarı var, alabilirsem onu alacağım, alamazsam biraz eksik şekilde eklerim. Eksik kısım ikinci yarının başında Uğurcan’ın sakatlık geçirdiği kısma kadar. O arada da gol var.

Yorum yap

Yorum yap

Maçın tamamını izlemek için :

https://www.meydan1967.net/forum/for...019#post185901

Yorum yap

Sen sezon başında 8-2 geyiği yap, ne olduğu bilinmeyen 2stoper al sonra geride toplanamıyoz oyun bu olmamalı de ... Ünal hoca genele bakınca yetersiz midir evet hak verilen yerler elbette var ama sen unu yağı verip adamdan helva yapmasını istiyosun eksik malzemen var diye söylendiğinde de üste çıkıyorsun ne ala memleket.

Daha sezonun yarısında birbirine girmiş bi camia geri kalan süreçte ne kadar hedefe odaklanacak şekilde ayakta kalır varın siz tahmin edin.
            "BoX TO BoX"
            ***ULAN!***

Yorum yap

Aslı SuperGaZi tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Tesekkürler! :-)

Yorum yap

Aslı UNiVeRSeLoRD tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Sen sezon başında 8-2 geyiği yap, ne olduğu bilinmeyen 2stoper al sonra geride toplanamıyoz oyun bu olmamalı de ... Ünal hoca genele bakınca yetersiz midir evet hak verilen yerler elbette var ama sen unu yağı verip adamdan helva yapmasını istiyosun eksik malzemen var diye söylendiğinde de üste çıkıyorsun ne ala memleket.

Daha sezonun yarısında birbirine girmiş bi camia geri kalan süreçte ne kadar hedefe odaklanacak şekilde ayakta kalır varın siz tahmin edin.
                Bu takımın başına bir başka hoca gelsin bizim başarılı olma ihtimalimiz 0 yazıyla SIFIR. Bunu hepimiz görüyoruz, yaşıyoruz. Harcamak için sırada bekliyorlar. Hocanın tüm açıklamalarının olduğu videonun tamamını izleyince sonuna kadar destek olmalıyım dedim kendi kendime. Başkası hiç dayanamaz...

Mesela Rıza Çalımbay. Geldiği gün, arkadaşlar her perşembe burada buluşup konuşacağız demişti. O her toplantıyı takım iyi gitse dahi beter hale soktular. Başarılı olma ihtimali bırakmıyorlar takımda. Ünal gitse ve yerine en iyisini getirseler dahi başarılı olma ihtimali görmüyorum. Hocaların iyiliğinden, kötülüğünden çok başka dertlerimiz var.

Yorum yap

Hoca istifa etmis

Yorum yap

Böyle rezillik görmedim...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X