Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

İki Seçenek Oyunu

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Zor soru ama yeni Insignia'dan sonra Opel.
    Ben de araba soracağım .

Seat Ateca mı? Skoda Kodiaq mı?
    Med-cezir yaşamak istemeyen,içindeki MUSA'yı büyütmeli ,o vakit firavun zaten ölmüş olur...

Yorum yap

• İkisi de değil,
      $mı € mu
      Önce Had'dini bileceksin...Gerisi Okuyarak Öğrenilebilir....

Yorum yap

• Aslı Volkan Ayık tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        İkisi de değil,
        $mı € mu
        Euro.

Benim sorum ise: zeki mi, esteban mi?

Verstuurd vanaf mijn SM-G965F met Tapatalk

Yorum yap

• Ulan çok bekledim şu soruyu birisi yanıtlasın diye gene bana nasip oldu.

Esteban diyorum bir şık seçmek için..

2011 şampiyonluğu mu ? 19-20-21 yılları ard arda 3 yıl şampiyonluğu mu ?
          Hak aramak ve eleştirmek, küfrederek, hakaret ederek, karşındakini aşağılayarak olmaz.
          Eleştiri ciddi emek isteyen bir sanattır.

Yorum yap

• 19-20-21 şampiyonlukları.

2011 her ne kadar önemli olsa da ben yılın sonunda o sevinci mutluluğu yaşamadıktan sonra hep eksik kalacak bir şeyler kupayı verseler bile.

Pilav üstü kuru mu? Nohutlu pilav mı?

"Zehir olmayan madde yoktur; zehir ile ilacı ayıran dozdur"

Yorum yap

• Pilav Üstü Kuru kesinlikle.

Uğurcan mı ? Arda Akbulut mu ?
              Hak aramak ve eleştirmek, küfrederek, hakaret ederek, karşındakini aşağılayarak olmaz.

Yorum yap

• Ugurcan kesinlikle.

Archil mi Shota mi?

Yorum yap

• Shota

Abdülkadir mi Yusuf mu?

Yorum yap

• Zor soru ama Abdülkadir'in tarzı daha sempatik değil mi? O yüzden Abdülkadir diyorum.

Zargo Toure mi? Hosseini mi?
                    Med-cezir yaşamak istemeyen,içindeki MUSA'yı büyütmeli ,o vakit firavun zaten ölmüş olur...

Yorum yap

• Ben Toure derim. Çoğu kesime inat beğeniyorum ben bu adamı.

Yaz meyveleri mi ? Kış Meyveleri mi ?

Yorum yap

• Yaz meyveleri efsanedir. Kavun , çilek, karpuz falan.

Erkek kardeş mi? Kız kardeş mi?

Yorum yap

• Net bir yanıt veremem, bir ablam var, erkek kardeş yada abi nasıl olur pek bilmiyorum.
                          Ama ablan olması da fena değil, onu söyleyebilirim sadece.

Tek çocuk mu ? Birden fazla çocuk mu ? Hatta kaç tane olsun

Yorum yap

• Aslı Recep ALKAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Net bir yanıt veremem, bir ablam var, erkek kardeş yada abi nasıl olur pek bilmiyorum.
                            Ama ablan olması da fena değil, onu söyleyebilirim sadece.

Tek çocuk mu ? Birden fazla çocuk mu ? Hatta kaç tane olsun
                            En başta sağlıklı olsunda gönlümden hep 2 çoçuk 1 kız 1 erkek olmasıdır. Ama önce birini bulmam lazım ))

Yazı mı ? Tura mı ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
                            Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.

Kazım Koyuncu ( Allah rahmet eylesin )

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X