Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

İzlediğimiz Diziler

Çöküş
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Asla dizi izleyemeyen ve 10 dakika dolmadan sıkılarak belgesel kanalı arayan sadece ben miyim?..
    İblisin talim ettiği yola minnet eylemem...

Yorum yap

• Aslı DEEP BLUE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Asla dizi izleyemeyen ve 10 dakika dolmadan sıkılarak belgesel kanalı arayan sadece ben miyim?..
      Yanlız değilsin abi.

Ne anlarlar bu dizi seyretmekten bilmiyorum. İnfo tuşuna basıp ekranda programin bitmesi için kalan süreyi 250 dakika olarak görünce cildiriyorum.

Yorum yap

• Türk dizisi olarak iki dizi izliyorum.

Pazartesi akşamları Çukur,
        Çarşamba akşamları ise Diriliş Ertuğrul.

Ne yazık ki daha önce yazdığım büyük sorunlar bu iki dizide de baş göstermeye başladı.
        Çukur henüz 2. sezonu olmasına rağmen inanılmaz saçmaladı.
        İlk sezonunda ki o gerçeklik, o yaşanmışlık 2. sezon itibari ile kaybolmaya, abartılı sahnelere yerini bırakmaya başladı.
        Özellikle bu hafta yayınlanan son bölüm ile saçmalıklar dizisi ayyuka çıktı. Böyle giderse final görmesi yakındır.

Diriliş ise hep bildiğimiz gibi. 5 sezondur içte ki hainler, onu bulmaya çalışan bir lider ve ara ara izleyicinin gazını almak için sunulan savaş sahneleri.
        5 yıldır deli gibi izlenen ve bunca para kazanan bir yapımın halen daha bu kadar kıt figürasyon ile devam etmesi de ayrı bir ayıp.

Yoklukta izlemeye devam ediyoruz, yapacak bişi yok
        Hak aramak ve eleştirmek, küfrederek, hakaret ederek, karşındakini aşağılayarak olmaz.
        Eleştiri ciddi emek isteyen bir sanattır.

Yorum yap

• Aslı Recep ALKAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Türk dizisi olarak iki dizi izliyorum.

Pazartesi akşamları Çukur,
          Çarşamba akşamları ise Diriliş Ertuğrul.

Ne yazık ki daha önce yazdığım büyük sorunlar bu iki dizide de baş göstermeye başladı.
          Çukur henüz 2. sezonu olmasına rağmen inanılmaz saçmaladı.
          İlk sezonunda ki o gerçeklik, o yaşanmışlık 2. sezon itibari ile kaybolmaya, abartılı sahnelere yerini bırakmaya başladı.
          Özellikle bu hafta yayınlanan son bölüm ile saçmalıklar dizisi ayyuka çıktı. Böyle giderse final görmesi yakındır.

Diriliş ise hep bildiğimiz gibi. 5 sezondur içte ki hainler, onu bulmaya çalışan bir lider ve ara ara izleyicinin gazını almak için sunulan savaş sahneleri.
          5 yıldır deli gibi izlenen ve bunca para kazanan bir yapımın halen daha bu kadar kıt figürasyon ile devam etmesi de ayrı bir ayıp.

Yoklukta izlemeye devam ediyoruz, yapacak bişi yok
          Bu konuda her Turk dizisi ayni kaderi yasiyor. Yabanci dizilerin cogu daha guzel ve gercekci oluyor. 5 sezondur devam eden dirilis ertugrul ise cok sacmaladi.

Verstuurd vanaf mijn SM-G965F met Tapatalk

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X