Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

A Milli Takım | Genel

Çöküş
Bu konu sabit bir konudur.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Mustafa Calik tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Caner Erkin niye cagrildi anlayan var mi ? Sezonun ikinci yarisinda neredeyse hic oynamadi.
    Ülkede sol bek yok. Caner'in sakatlığı yok ona bişey olmaz oynar o
    2010-2011 Şampiyonu Trabzonspor

https://twitter.com/Hakan006161

Yorum yap

bizden adam çağrılmaması iyi oldu keşke onur da çağrılmasaydı kamp dönemi daha iyi çalışılıp takım olma yolunda eksikliği hızla kapatabiliriz inşaallah ...

Yorum yap

Ali ŞAŞAL ne abi? İsim değildir diycem de öyle duruyor.
        Babası sucu muymuş?
        "BoX TO BoX"
        ***ULAN!***

Yorum yap

Aslı Mustafa Calik tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Caner Erkin niye cagrildi anlayan var mi ? Sezonun ikinci yarisinda neredeyse hic oynamadi.
          Fatih babası ona programını vermiştir.
          "BoX TO BoX"
          ***ULAN!***

Yorum yap

Aslı UNiVeRSeLoRD tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Fatih babası ona programını vermiştir.
            bu yasin milli takımda oynayacak kadar ne ypatı çok merak ediyorum yumlu ve özer ikilisini dışarda tutarak konuşucam gördügüm en gereksiz ve yeteneksiz futbolcu

Yorum yap

Aslı prince tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              bu yasin milli takımda oynayacak kadar ne ypatı çok merak ediyorum yumlu ve özer ikilisini dışarda tutarak konuşucam gördügüm en gereksiz ve yeteneksiz futbolcu
              4 yıldızın gücü böyle bişey.
              Tarator'un duygusal bağı var ve bu bahsettiğiniz adamla yamulmuyosam ücrete iyileştirme yapılıp yeni sözleşme bile imzalandı.
              Misal şu forvet kıtlığında M.Demir alınabilirdi giydiği formanın amblemi ğS'de olsaydı emin ol o da kesin milli takımda olurdu.
              Milli takım performansla seçilmiyor artık duygusallık adam kayırmacalık ön planda ülkenin genel durumunda olduğu gibi
              "BoX TO BoX"
              ***ULAN!***

Yorum yap

Aslı UNiVeRSeLoRD tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                4 yıldızın gücü böyle bişey.
                Tarator'un duygusal bağı var ve bu bahsettiğiniz adamla yamulmuyosam ücrete iyileştirme yapılıp yeni sözleşme bile imzalandı.
                Misal şu forvet kıtlığında M.Demir alınabilirdi giydiği formanın amblemi ğS'de olsaydı emin ol o da kesin milli takımda olurdu.
                Milli takım performansla seçilmiyor artık duygusallık adam kayırmacalık ön planda ülkenin genel durumunda olduğu gibi
                evet o kaleciye baktım seçilen 10 maça bile çıkmamış bu sene ayrıca mevlüt ve Burak şuan Muhammet' ten iyi durumdalarsa ben hiçbişey bilmiyorum

Yorum yap

Aslı prince tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  evet o kaleciye baktım seçilen 10 maça bile çıkmamış bu sene ayrıca mevlüt ve Burak şuan Muhammet' ten iyi durumdalarsa ben hiçbişey bilmiyorum
                  Daha bugün haberler çıktı boy boy "BY17'nin sakatlığı ÇİN'i karıştırdı. Euro 16'ya katılmasının zor olduğu yazıldı" diye. Var gerisini sen düşün hocam.
                  "BoX TO BoX"
                  ***ULAN!***

Yorum yap

konyasporun isyanına katılıyorum süperlig üçüncüsü takımdan nasıl hiçbir futbolcu milli takıma çağrılmaz. hele o milli takıma ptt liginden futbolcu bile çaığırıyorsan.

Yorum yap

Aslı Cemalettin tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      konyasporun isyanına katılıyorum süperlig üçüncüsü takımdan nasıl hiçbir futbolcu milli takıma çağrılmaz. hele o milli takıma ptt liginden futbolcu bile çaığırıyorsan.
                      Konyaspor'un bu seneki başarısı salt teknik direktör başarısıdır. Oyuncu kadrosuna bakıldığında ligin en kötü kadrolarından bir tanesi aslında. Ali Turan , Ali Çamdalı, Serkan Kırıntılı, Selim Ay gibi kaşarlanmış adamlar ile genc oyuncalar harmanlanmış. Vasat üstü bir tane yabancısı yok. Sezon boyunca zaten bireysel olarak parlayan oyuncusu da olmadı. Konyaspor'un başarısının en önemli etkenleri çok iyi bir takım oyunu oynuyor olmaları ve hoca faktörüdür. Ama Ali Saşal yerine Serkan Kırıntılı çağrılabilirmiş mesela.
                      En son düzenleyen Yaşar Karlıklı; 19.05.16, 13:26.
                      Med-cezir yaşamak istemeyen,içindeki MUSA'yı büyütmeli ,o vakit firavun zaten ölmüş olur...

Yorum yap

Aslı Yaşar Karlıklı tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Konyaspor'un bu seneki başarısı salt teknik direktör başarısıdır. Oyuncu kadrosuna bakıldığında ligin en kötü kadrolarından bir tanesi aslında. Ali Turan , Ali Çamdalı, Serkan Kırıntılı, Selim Ay gibi kaşarlanmış adamlar ile genc oyuncalar harmanlanmış. Vasat üstü bir tane yabancısı yok. Sezon boyunca zaten bireysel olarak parlayan oyuncusu da olmadı. Konyaspor'un başarısının en önemli etkenleri çok iyi bir takım oyunu oynuyor olmaları ve hoca faktörüdür. Ama Ali Saşal yerine Serkan Kırıntılı çağrılabilirmiş mesela.
                        twitterda yazmıştım lig üçüncüsü konyaspordan herhangi bir futbolcu ister miyiz? diye. doğrudur kalburüstü futbolcusu yok ama bu kadar geniş futbolcu kadrosu milli takıma çağrılırken konyaspordan da 1 tane futbolcu alınabilirdi illa 11 oynayacak diye birşey yok mesela çağlar söyüncü 18 kişilik kadroya bile alınmayacak sanırım ama kadroda.

Yorum yap

bu emre mor ne topçuymuş arkadaş... bu adamı neden zamanında keşfedemedik... avrupa da her tarafında yetenek akan ne türk topçular vardır... bunları bulmak, takıma kazandırmak lazım...
                          Önce Had'dini bileceksin...Gerisi Okuyarak Öğrenilebilir....

Yorum yap

Milli Takım'da "Nostalji" başlığı aradım ama bulamadım. Ben de buraya yazayım:

Şu aşağıdaki maçı çıplak gözle seyretmiştim. O sırada dikkatimi çekmemişti ama televizyonda tekrarını ne zaman seyretsem, ikinci gole hep gülerim.

1980 yazında, Meydan'da arı yakalayıp, dikiş ipliğine bağlayıp, tasmayla köpek gezdirir gibi arı gezdiren ayakkabı boyacısı çocukları hatırlıyorum. 36 sene sonra Merhaba Meydan!..

Yorum yap

Abdülkadir, Yusuf, Cengiz gibi genç jenarasyonumuzla gelecek vaadediyoruz ama Şenol Güneş'in o pislik camiadan ayrılıp milli takımı bunaktan kurtarması lazım.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X